Kultura a společnost

Osvěžte svou pokožku čokoládovou masáží

Čokoládová masáž se v poslední době stala bestsellerem mezi masážemi. Vedle klasických thajských, olejových a medových masáží je stále více vyhledávaná a oddávají se jí především ženy. Kdo by také neodolal skvělé vůni čokolády a jejím blahodárným regeneračním a relaxačním účinkům na tělo.

Čokoláda obsahuje značné množství antioxidantů pozitivně působících na pokožku těla, vyrovnává a harmonizuje ji a navíc působí i skvěle proti celulitidě, která trápí téměř každou ženu. Čokoládová masáž vyhlazuje pokožku těla, zjemňuje ji a žena poté vypadá mladší a svěžejší. Kromě fyzického účinku na tělo zlepšuje náladu, uvolňuje a odbourává stres a pozdvihuje mysl.

Čokoládovou masáž nabízí téměř každý masážní salón v různé délce a s odlišnou cenou. Firma na zážitky Allegria v rámci samotné masáže nabízí i relaxační zábal z pravé čokolády, během kterého vám thajská masérka namasíruje obličej a pokožku hlavy pomocí tlaku na akupresurní body. Celý zážitek zakoupíte na internetových stránkách www.firmanazazitky.cz. Ihned po zaplacení vám bude doručen dárkový poukaz, který proměníte v určitém časovém období za masáž. Objednat lze i více poukazů, které darujete jako dárkový certifikát s osobním věnováním. Termín zážitku si můžete rezervovat sami nebo přes internetové stránky Allegrie.

Čokoládová masáž patří mezi top dárky pro ženy a je neustále v trendu. Milovníci čokolády si užívají její vůně a často se na ni nechají zlákat i muži. Pokud vás masáž tedy zaujala, na nic nečekejte a vyzkoušejte ji. Tento zážitek stojí za to získat vaši pozornost.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.