Kultura a společnost

One Direction věnují 200 tisíc liber na boj proti rakovině

O klucích z One Direction je známo, že nemyslí jen na sebe, ale i na ty, kteří nemají takové štěstí a nemohou žít život tak naplno jako oni. Část jejich výdělku z turné totiž chtějí věnovat charitě!

Ještě nedokončili letošní turné a už plánují další. Před týdnem oznámili, že v příštím roce plánují další s názvem Where We Are Tour a s ním by měli objet skoro celý svět.

Není pochyb, že mají velké srdce.
zdroj: digitalspy.co.uk

Z každého lístku poputuje 50 pencí k charitě

Lístky na britskou a irskou část turné už se začali prodávat a z každého lístku jde 50 pencí charitě Stand Up To Cancer (Postav se rakovině). Člen kapely o spolupráci s touto charitativní organizací sdělil: „Jsem velmi rád, že můžeme Stand Up To Cancer během našeho turné po Británii a Irsku. V určitém bodě ovlivní rakovina každého, takže musíme dělat vše pro to, abychom se dostali blíže k jejímu vyléčení.“

Kluci pomáhají, kde se dá

Spolupráce se Stand Up To Cancer není první charitativní akcí, které se kluci účastní. Ať jde o fotbalový zápas nebo o Rays of Sunshine (britská charita) dělají vše pro to, aby pomohli. Podívej se na jejich videoklip ke coveru One Way or Another od Blondie, který nahráli na podporu dětí v Africe.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.