Kultura a společnost

Objevuj svět po celý rok! Díky srovnání zájezdů výrazně ušetříš

Nejen období letních prázdnin je vhodné pro dovolenou. Naopak některé destinace si vyloženě říkají o to, aby je člověk navštívil v době, kdy u nás již není hezké počasí. Jak najít zajímavý zájezd za skvělou cenu?

Zájezdy jako na dlani

Pryč jsou naštěstí doby, kdy bylo zapotřebí plánovat dovolenou několik měsíců předem. Pokud máš chuť vyrazit za objevováním nových míst a kultur, můžeš si sbalit a do letadla nasednout již klidně zítra. Chce to sice trošku odvahy, ale o to větší dobrodružství zažiješ. Cestovní kanceláře i v rámci last minute pobytů nabízí hromadu různých možností, ve kterých je někdy dost složité se vyznat. Řešení? Nejlepší je v takovém případě srovnání zájezdů, protože si snadno vyhledáš vhodnou destinaci a porovnáš ceny. Kolik můžeš reálně ušetřit?

Srovnání zájezdů v praxi

Kdo by nechtěl ušetřit? Je mnohem lepší utratit peníze přímo na místě za zážitky, než přeplácet za samotnou cestu a ubytování. Hledání zájezdů ve srovnávači zájezdů NewTravel.cz je velmi přehledné a maximálně jednoduché. U vybraného zájezdu porovnáš nabídky cestovních kanceláří, máš možnost podívat se na recenze jiných cestovatelů a samotné uzavření cestovní smlouvy probíhá přímo v cestovce. Nemusíš se tak bát toho, že ani nevíš, s kým do světa cestuješ. U nabídek máš vždy maximum informací a fotek. Výběr je tak opravdu hračka. U některých zájezdů můžeš ušetřit několik desítek procent, což rozhodně není málo.

Jaká dovolená se ti bude líbit? Zde je můj tip!

Pravděpodobně nyní přemýšlíš nad tím, kam vyrazit. Že už znáš Španělsko, Řecko a Itálii? V tom případě mám pro tebe jedinečný tip – vyzkoušej Spojené arabské emiráty. Překvapivě levná destinace tě okouzlí nádhernými plážemi s bílým pískem, oázami v poušti a hlavně možnostmi nakupování. Ráj všech shopaholiček je plný luxusních obchodů a obřích nákupních center. Nejrůznější zboží seženeš za minimální ceny. Tak co, už víš, kam vyrazit?

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.