Kultura a společnost

Nevíš, co poslouchat? Zkus Allison Weiss!

Určitě znáš ten pocit, když tě hudba v rádiu omrzí a ty hledáš nové songy k oživení svého playlistu. Slyšela jsi třeba o Allison Weiss a jejím novém albu Say what you mean?

Holka jako ty!

Allison je pětadvacetiletá rocková zpěvačka a písničkářka, která je písničkami a hlavně jejími texty blízká holkám jako jsi ty. Zpívá totiž hlavně o sobě a svých pocitech. Texty si píše sama a sama říká, že když začínala, jejím hlavním cílem bylo dostat své pocity ven do světa. Kamarádství, láska, rozchody, odcizení… To všechno jsou témata jejích písní. Na kytaru začala hrát ve 14 letech a dodnes na ní doprovází své songy. Už před necelými čtyřmi lety nahrála svá první alba – Was right all along a & The way she likes it.

Tahle pětadvacetiletá zpěvačka je prostě svá.
zdroj: spinner.com

Nové album je tady

Duben je pro Allison ve znamení nového alba Say what you mean, kde najdeš další super songy, ze kterých doslova tryská energie. Spousta písniček z nového alba je už nahraná na webu YouTube, takže neváhej a posuď sama!

Poslechni si jednu z nových písniček, které oficiálně vyjdou na albu Say what you mean i s textem. Song se jmenuje Make it up (Usmířit se).

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.