Kultura a společnost

Několik důvodů k tomu, proč ženu obdarovat květinami

Pokud hledáte důvody, proč ženu obdarovat květinami, čtěte dál a objevte jedinečné tipy.

Chcete potěšit milovanou ženu či skvělou známou a hledáte jedinečné možnosti? Pošlete jí kytici nádherných květin, kterou žádná žena nepohrdne.

K ženám již od přírody květiny patří a ženy je také milují. Mají k sobě blízko, protože stejně jako ženy, tak i květiny jsou krásné, voňavé, jedinečné, tajemné, křehké. Ženy i květiny mají svá jemná tajemství, a i samotnou přírodou je dané, že každá žena si zaslouží dostávat květiny.

Pokud hledáte vhodné příležitosti k tomu, kdy blízkou ženu obdarovat květinou, tak důvod se opravdu vždycky najde.

A jaké důvody to jsou?

Jen tak. Co však ženy milují ze všeho nejvíc, jsou překvapení a projevy lásky a náklonnosti kdykoliv i ve zcela všední den. Nemůžete ženu potěšit víc než tím, že jí jen tak pošlete či přinesete kytici. Jednoduše jen tak pro radost, z lásky, z vděčnosti, pro zvednutí nálady, prostě bez důvodu a příležitosti.

Úspěch. Ženy bývají často na sebe příliš tvrdé a dávají si za úkol splnění různých cílů ať už pracovních, studijních či jiných. Potřebují uznání a pochvalu, a právě při dosažení jakéhokoliv úspěchu je vhodná chvíle na překvapení květinou.

Narozeniny a svátek. To jsou asi nejčastější příležitosti, ke kterým se hodí květina či rovnou celá kytice. Je to jejich den, takže si zaslouží být středem vesmíru a bez květin by to nebylo ono.

Valentýn. Svátek sv. Valentýna se i u nás stal tradicí a pro ženy obzvlášť je to výjimečný den, při kterém očekávají náklonnost svého milovaného muže. A květinami ani v tento den nic nezkazíte, protože jsou symbolem náklonnosti a lásky.

Narození dítěte. Den, kdy vám vaše žena přivede na svět vytoužené dítě je přesně tím dnem, v kterém nesmíte na květiny zapomenout. Právě v tento den jsou ženy velice křehké a citlivé a potřebují ještě víc vaší lásky. A jak jinak vaši oporu a vděčnost nejlépe vyjádřit než krásnou kyticí oblíbených květin.

A proč by ještě ženy měly dostávat květiny?

Ženám dělá dobře, když vědí, že na ně někdo neustále myslí. Květiny zvedají náladu a mají blahodárný vliv na psychiku. Umí vykouzlit úsměv na tváři i vyvolat slzy štěstí. Jsou krásnou dekorací pro každý interiér. Květiny pomáhají uvolnit napětí a prolomit ledy. Jsou projevem lásky, radosti, vděčnosti i něhy.

Můžete být i tisíce kilometrů daleko a květinářství LaFlora vám snadno a rychle zprostředkuje obdarování žen květinami, a to až ve více jak 120 zemích světa každý den.

LaFlora otevřela další lokální partnerská květinářství v ČR a její partneři nabízí doručení květin za skvělé lokální ceny v Praze, Olomouci, ve Zlíně, Ostravě i v Karlových Varech.

Můžete tak ženám dělat radost každý den ať už osobně nebo prostřednictvím profesionálního doručení, které má ještě větší kouzlo a vyšší míru překvapení.

Štítky

2 komentářů

Klikni pro přidání komentáře

  • Taky si myslím, že je důležité pravidelně dávat ženě na jevo jak je pro vás důležitá. Já skoro každý měsíc svojí přítelkyni objednávám růže z https://www.florea.cz/ a jsem šťastný, když vidím, jakou jí to pokaždé dělá radost.

    • Ty jo tak to musí být vaše přítelkyně šťastná. Taky by se mi líbilo, když by mi přítel každý měsíc koupil květiny. Já se jich ale dočkám jen, když něco slavím. I tak jsem za ně ale ráda. K letošnímu Valentýnu pro mě ale připravil krásné překvapení. Našel si doručení květin Ostrava na https://www.fleurop.cz/rozvoz-kvetin-ostrava a nechal mi je poslat do práce, což jsem vůbec nečekala.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.