Kultura a společnost

Nejlepší vánoční dárek pro maminku, babičku nebo kamarádku

Přemýšlíte nad tím, jaký dárek letos vybrat ženám ve svém okolí? Máme pro vás několik skvělých tipů.

Vánoční dárky pro ženy by měly mít srdce na dlani

Pokud sháníte dárek pro důležitou ženu ve vašem životě, ať už je to maminka, babička či vaše kamarádka, tak myslete na to, že každá žena ocení motiv na míru. Ten zahřeje u srdce a vy ukážete, že jste si na výběru dárku dali hodně záležet a vytvořili něco unikátního. Originální dárek hravě vytvoříte i z naprosto obyčejné věci, stačí, když popustíte uzdu fantazii a například pomocí gravírování vytvoříte na produktu dojemný vzkaz. Všechny babičky i maminky budou mít doslova slzy na krajíčku.

Dárek pro maminku

Maminku vždy potěšíte něčím osobním. Zavzpomínejte si společně na svá dětská léta a darujte jí fotoalbum plné krásných memoárů. Elegantní dámu jistě potěší krásný šperk, který bude s radostí nosit. Pokud si troufáte, tak můžete mamince pořídit stylový batůžek, nebo kabelku na procházky do města i na nákupy. Slyšeli jste například o korkových kabelkách? Nejen že skvěle vypadají, ale jsou i šetrné k životnímu prostředí. Originalita produktu oslní nejednu ženu u vánočního stromečku.

Dárek pro babičku

Vybrat to nejlepší pro prarodiče občas bývá velice těžké. Každá babička vám na dotaz ohledně Vánoc odpoví, že ona vlastně nic nechce a hlavně nepotřebuje. Říká vám to něco? Dáme vám nyní pár tipů na užitečné dárky, z kterých bude babička nadšená. Také vždy odcházíte od babičky doslova najezení k prasknutí? Pro náruživou kuchařku a hostitelku doporučujeme vybrat vhodné a zejména funkční kuchyňské potřeby. Starší lidé neradi něco mění, pokud ale pořídíte krásný hmoždíř například v cínovém provedení, nebo přírodní z olivového dřeva, tak nikdy nešlápnete vedle.

Dost bylo papučí, teplých dek a kosmetiky. V dárcích pro prarodiče buďte spíše praktičtí, ale zároveň okouzlete něčím neotřelým. Potěšte je například vonnou svíčkou, která navodí příjemné chvíle. Neznáme staršího člověka, který by nemiloval detektivky. Překvapte souborem DVD s oblíbeným detektivním hrdinou nebo čtivou knihou se severskou zápletkou.

Dárek pro kamarádku

Každý rok chcete kamarádku překvapit něčím novým? Rádi byste něco kreativního, vtipného, ale zároveň osobitého, tak se zaměřte právě na gravírování. I z obyčejné věci jako je například sklenice na víno, vykouzlíte vtipným nápisem předmět, který se bude líbit.

Pro kamarádku doporučujeme sáhnout po upomínkových předmětech. Dřevěný rámeček s vaší fotkou bude jedinečnou vzpomínkou na společně strávené chvíle a stvrzenkou vašeho přátelství. Pokud je vaše kamarádka milovnicí dobré kávy a vášnivá cestovatelka, tak jistě ocení cestovní termohrnek. Na trhu dnes máte spoustu designových možností, které můžete využít. Vášnivá čtenářka ocení dobrou knihu, sportovkyně zase funkční nákrčník v hravém a barevném designu.

Do čeho dárek zabalit?

Chcete se letos stát doslova mistry v balení dárků? Vsaďte na krabičky, bedýnky a balíčky. Hranatý tvar lze krásně zabalit a co si budeme povídat – pod stromečkem takové dárky vypadají nejlépe. Pokud navíc zvolíte dřevěnou bedýnku, tak vyřešíte hned dvě věci jednou ranou – taková bedýnka bude mít totiž i po vybalení výborné využití jako úložný box. Vybírejte proto bedýnku, která by se barevně hodila do interiéru obdarovaného.

Hitem roku 2021 jou přírodní materiály a zemité barvy. Podlehněte kouzlu kreativního balení dárků a vyšperkujte ho do posledního detailu. Doporučujeme kombinaci lýka, juty, hnědého nebo bílého balícího papíru a přírodních produktů (smrková větvička, šípky, šišky, celá skořice, nebo sušené plátky citronu, či pomeranče). Výsledek bude půvabně magický.

Ač to tak nevypadá, tak jsou dárky pro ženy obzvlášť pro muže těžkým oříškem. Ženu nejvíce potěšíte, když dárek nenecháte na poslední chvíli a půjde na něm znát vaše starost a píle. Pravý duch Vánoc vychází jen z vašeho srdce a kreativity, tak se toho nebojte využít!

 

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.