Kultura a společnost

Miluješ nákupy a slevy? V tom případě si nenech utéct Tesco slevy!

Nakupování potravin on-line výrazně šetří čas. Z domova můžeš podniknout velký nákup, ve kterém nebude chybět čerstvá zelenina, věci z drogerie a pamlsek pro tvého domácího mazlíčka. Jak ale kromě času ušetřit také peníze?

Slevy, které doopravdy fungují!

Mnoho obchodníků se snaží zákazníky nalákat na vysoké slevy, které slevami ve skutečnosti ani nejsou. Dělají to prakticky v průběhu celého roku. Při pohledu na internetové obchody, slevové portály a nákupní centra se tak skoro zdá, že pořádná sleva snad už ani neexistuje. Člověk musí umět počítat a nákupu věnovat pozornost, aby zbytečně neplatil víc, než musí. Existuje však jedna skvělé výjimka, která se vyplatí vždy – slevové kódy! Jak na ně?

Používej slevové kódy při nákupu potravin

Za potraviny já osobně utrácím nejvíc peněz a žárlím na ženy, které si z obchodů častěji nosí oblečení než pečivo, mléko a nízkotučné jogurty. Už jen z toho důvodu se mi nechce zbytečně utrácet za jídlo a vyhledávám výhodné Tesco slevy. Díky použití slevové kódu při nákupu (kód je takový řetězec znaků) ušetřím i více než sto korun, což rozhodně není zanedbatelná částka.

Široká nabídka vyžaduje soustředění

Pro nikoho určitě nebude překvapením, že Tesco nabízí on-line opravdu velmi širokou nabídku. I v ní je zapotřebí orientovat se, protože ke slevě získané díky slevovému kódu můžeš přidat úsporu za zboží, které je ve slevě samo o sobě, případně je k dostání ve výhodném balení. Zvýšenou pozornost doporučuji věnovat zboží ze sekce drogerie, dítě a v neposlední řadě i nápoje. Skvělým příkladem je nákup velkého balení limonád. Půl litr limonády často stojí dvacet korun, ale dvoulitrová láhev stojí korun třicet. Vzhledem k tomu, že ti Tesco nabízí dovoz nákupu až ke dveřím, nemusíš se bát kupovat větší, výhodnější a v neposlední řadě těžší balení. Ty se s nákupem do čtvrtého patra nosit nebudeš.

Dobroty, které si jinak nekoupíš

Čas od času dostanu chuť koupit si nějakou delikatesu, něco opravdu kvalitního. Ráda zkouším nové věci a exotické recepty. Delikatesy jsou pochopitelně dražší, ale slevy Tesco mi umožňují udělat si radost s každým nákupem. Tesco navíc nabízí řadu potravin Finest, ve které najdeš opravdu lahodné čokolády, skvělé čaje a moje milované omáčky. Jedná se o věci se zajímavou chutí a kvalitním složením. Moje mamča se například zamilovala do máslových sušenek s rozinkami a meruňkami. Jsou skvělé ke kávě. Tesco tak rozhodně nejsou jen levné potraviny, ale také opravdu kvalitní zboží, které jinde neseženeš.

Zkuší nákup on-line se slevou?

Pokud ještě nemáš zkušenosti s nakupováním potravin a dalšího zboží on-line, zbytečně neváhej. Nyní můžeš ušetřit čas i peníze. Nákup ti může dorazit až ke dveřím domova a ty se nemusíš zdržovat s blouděním mezi regály a čekáním ve frontě.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.