Kultura a společnost

Máš ráda Upíří deníky? A co takhle The Originals?

Pokud jsi fanynkou slavného seriálu The Vampire Diaries, je tady pro tebe skvělá zpráva. Americká televizní stanice CW totiž chystá jeho spin-off s názvem The Originals.

Ještě více Klause!

Jak už název napovídá, seriál se bude točit kolem rodiny originálních upírů vystupujících již několik sérií v Upířích denících. Budeš se častěji setkávat s původními, nesmrtelnými a neporazitelnými upíry, tedy velmi oblíbeným Klausem (Joseph Morgan), Elijahou (Daniel Gillies) a Rebeccou (Clarie Holt). Dalšími postavami, které, pokud TVD sleduješ, již znáš a objeví se i v The Originals, jsou vlkodlačice Hayley (Phoebe Tonkin) a upír Marcel (Charles Michael Davis). Děj se bude odehrávat především v New Orleans.

Hlavními hrdiny budou tisíce let staří sourozenci.
zdroj: etonline.com

Kdy se jich dočkáme?

Seriál The Originals se bohužel rozjede až v nové seriálové sezóně, tedy na podzim. Bude vysílán na stejné stanici a budou se na něm podílet lidé, kteří pracují také na Upířích denících. Jestliže Deníky nesleduješ, ale nad „Originálními“ přemýšlíš, zkoukni epizodu TVD (s04e20), která byla odvysílána jako ochutnávka toho, co nás čeká v září.


Upoutávky na epizodu věnovanou chystané novince.

Chystáš se i na The Originals nebo zůstaneš věrná jen a pouze The Vampire Diaries?

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.