Kultura a společnost

Kupte dovolenou pro celou rodinu. Jaká je aktuálně hitem?

Ještě nemáte koupenou dovolenou? Pokud čekáte na poslední chvíli, tedy na last minute nabídky, rozhodně vás chválíme.

Víte totiž, že takovým nákupem lze ušetřit i tisíce korun. A to u rodinné dovolené rozhodně přijde vhod. A pokud už máto dost tradičních destinací, zkuste něco nového. Hledáte-li zajímavou inspiraci, přinášíme vám ji. Možností kam vyrazit je dovolená v Černé Hoře za skvělou cenu. Tato destinace zatím nepatří mezi ty nejvyhledávanější, což je z našeho pohledu škoda. Přináší totiž řadu pozitiv. Jedním z nich je samozřejmě i bezpečnost. Dále je to:

  • Široký výběr kvalitních hotelů
  • Nádherné pláže a čisté moře
  • Příjemní lidé
  • Nízké ceny

Zklamat nemusí ani tradiční cesta

Nechcete-li změny a chcete-li vsadit především na klasiku, potom jsou dvě země, které nezklamou. První z nich je samozřejmě oblíbená Itálie. Jak jistě tušíte, druhá země bude také více než známá. Zde doporučujeme last minute do Chorvatska. A ceny? Ty mohou být už v řádech několika tisíců korun za příjemné apartmány ve vyhlášených střediscích. Navíc tyto dvě destinace jsou vyhledávané i těmi rodinami, které mají menší děti. Lze tak vyrazit autem a zabavit potomka nebude problém. Budete-li cestovat v noci, máte jistotu, že většinu cesty prospí.

Co s sebou? Jenom to nejdůležitější

Jestliže vám při zmínce o dovolené již šrotuje v hlavě to, na co nesmíte zapomenout, hoďte starosti za hlavu. Stačí přece jenom to nejnutnější, od hygienických potřeb, přes krémy na opalování, léky a oblečení. Vše ostatní si můžete koupit. Co je ale také dobré připomenout, to jsou hračky pro vaše dítě. Nechcete-li riskovat nudu a záchvaty křiku, vezmete si s sebou puzzle, které vašeho potomka zabaví na dlouhé hodiny. A to třeba v apartmánu, kdy mu můžete dát důležitý úkol – aby vše složil do té doby, než bude dovolená končit a vy pojedete domů.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.