Kultura a společnost

Klikni, napiš, vymaž, přepiš

Poznej nový přírůstek do rodiny FriXion – nové provedení bez víčka FriXion Clicker. Stačí kliknout a psát. Přední japonský výrobce Pilot od dubna 2012 rozšiřuje oblíbenou řadu výrobků Pilot FriXion o nové provedení bez víčka – stiskací Pilot FriXion Clicker.

Něco napíšeš a zjistíš, že to potřebuješ vymazat? FriXion Clicker je kouzelný pomocník pro všechny!

Jak to funguje?

FriXion Clicker má všechny přednosti jako ostatní výrobky z této řady. Je přepisovatelný – napsaný text lze vymazat a znovu přepsat na tomtéž místě tolikrát, kolikrát chceš. Jak vlastně toto kouzlo funguje? FriXion má speciální inkoust, jehož vývoj začal už v roce 1975. Jmenuje se Metamo a jeho zvláštností je, že dokáže měnit barvu v závislosti na teplotě. Text zneviditelníš zahřátím na 65 ºC, které vznikne třením („gumováním“) plastového zakončení rolleru na papíře. Pokud jej zchladíš pod -15°C (například v mrazáku), stopa bude opět viditelná. Pero má výměnnou náplň a je dostupné v 7 barevných provedeních a píše podle barvy těla. K dostání v běžné síti papírnictví. Další informace je možno nalézt na www.pilotpen.cz

Co na novinku říkají naši fanoušci?

Plusy: bez víčka (koooonečně ho nemusím 50x za den hledat ;-), krásný design a mazací guma opět skvěle funguje.
Mínusy: žádné!

“Přeju Pilot FriXion CLICKER hodně spokojených uživatelů. Co se týče mých známých a přátel, tak si jej určitě hned koupí ;-)” (Martina Tomanová)

“Tak tomuhle říkám pero per! 🙂 Lehké, pohodlné i pro leváka jako dělané! A gumovací bonus? Jak nápadité a praktické. Je opravdu báječné, už ho nikdy více nedám z ruky! :-)” (Tea Mucková)

Další recenze najdete na našem Facebookovém profilu: www.facebook.com/PILOTPEN.CZ

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.