Kultura a společnost

Kam vyrazit za sluncem? Zkus prodloužený víkend u moře!

Doba dovolených je sice ještě daleko před námi, nicméně už teď o ní můžeme začít uvažovat. Strávit alespoň víkend u moře je navíc možné i nyní, aniž by to bylo mimo tvé finanční možnosti!

Prodloužené víkendy u moře

Vyrazit za sluncem a teplem je zvláště v období zimních měsíců příjemnou představou. Ačkoli u nás si budeme muset na podobné počasí ještě nějakou dobu počkat, jinde si na nedostatek slunečních paprsků nemohou stěžovat. Chceš si tedy už nyní dopřát podobnou atmosféru? V tom případě si prohlédni prodloužené víkendy u moře na jihu Evropy s cestovní kanceláří Greece Tours. Takové zájezdy ti mohou pomoci načerpat novou energii a navíc nejsou cenově nedostupné.

Během několik málo chvil lze tímto způsobem změnit prostředí, zažít slunnější atmosféru na překrásných plážích, ale také ochutnat nejrůznější exotické speciality a po pár dnech se opět vrátit do Čech. Řecké ostrovy jsou totiž i v tomto období pro milovnice tepla výjimečnou destinací. Takový ostrov Rhodos je dokonce nazýván ostrovem Slunce, neboť zde slunečné počasí panuje 300 dní v roce!

Nezapomenutelná Top dovolená 2016

Pokud ti aktuální povinnosti nedovolují vyrazit za sluncem, můžeš alespoň již nyní uvažovat o letní dovolené. A proč si letos nedopřát Top dovolenou, tedy luxusní pobyt v některém ze špičkových hotelů? Takto strávený čas totiž skýtá neopakovatelné zážitky, na které si vzpomeneš ještě za mnoho let. Nabídka Top dovolených je navíc více než pestrá, takže si nepochybně vybereš takovou destinaci, která ti bude vyhovovat ve všech ohledech.

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.