Kultura a společnost

Justin Timberlake se vrací

Zpěvák Justin Timberlake se konečně vrací do nahrávacího studia a chystá pro fanoušky velké věci! Co vše nás čeká? Co vše o svých plánech prozradil? Není toho málo a ty máš možnost poslechnout si i nový singl!

Jsi ráda, že Justin od filmu vrací do studia? Těšíš se na novou písničku?
zdroj: justintimberlake.com

Oblek a kravata

Justin ještě před pár měsíci prohlašoval, že se k hudbě v blízké době nehodlá vrátit a svojí kariéru chce nasměrovat na filmový průmysl. Teď je to momentálně jinak. Fanynky nemusely dlouho čekat, protože první hudební materiál zpěvák zveřejnil už 15. ledna! Na Justinových webových stránkách dokonce běželo odpočítávání. Justin však na novinkách nebude spolupracovat sám. K ruce si přizval například slavnou Beyoncé. Ne vypuštěném songu Suit & Tie se podílel manžel zmíněné zpěvačky, rapper Jay-Z.

Většinu času teď Justin tráví v nahrávacím studiu

Justin svojí pauzu vysvětluje takhle: „Podívejte, nahrál jsem pouze dvě alba během deseti let. Tak na tu skutečnost nahlížím já. Co pro mě bude znamenat další dekáda? Nechci vydat nic, za čím si stoprocentně nestojím. A tenhle pocit nezískáváte každý den. Musíte si na něj počkat. Jsem připravený.“ prohlásil zpěvák. Zpěvák novým materiálem naváže na šest let staré album „FutureSex/LoveSounds“, které je považované za jeden z nejlepších popových počinů minulé dekády.

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.