Kultura a společnost

Jsi kreativní? Právě pro tebe je studijní obor Multimediální tvorba!

Vybrat si správnou střední školu a zaměření je pořádný oříšek. Pokud však ráda tvoříš a chceš zároveň studovat něco opravdu perspektivního, mám pro tebe skvělý tip!

Multimediální tvorba je skvělá volba

Moje zkušenost je taková, že hodně lidí při výběru střední školy šlápne vedle. Já jsem toho sama důkazem, protože jsem si vybrala všeobecné gymnázium, kde jsem zcela zbytečně válčila s předměty, které pro mě byly nudné a tím pádem i těžké. Kdybych mohla vrátit čas, raději bych si vybrala něco jako studium fotografie, studium designu a celkově se zaměřila na multimediální technologie. Baví mě tvořit a hromady úspěšných designerů, webových tvůrců a třeba i YouTuberů je důkazem toho, že tato oblast má velkou budoucnost. Že nic podobného studovat nelze? Ta to se pleteš – je tady totiž Multimediální tvorba na střední škole cestovního ruchu. Zajímá tě, co ti studium může přinést?

Od výtvarné tvorby po multimediální technologie

Studijní obor Multimediální tvorba zaujme všechny, kteří touží po moderní a atraktivní výce. Ke studiu dostaneš nový iPad mini a hlavně možnost využívat špičkové vybavení počítačových učeben. Narozdíl od jiných oborů je tento zaměřen na praxi. Budeš tvořit reklamní spoty, připravovat grafické návrhy a povedeš si skutečnou firmu. Zapomenout nemohu ani na výuku cizích jazyků. Ve třídě navíc není více než 20 žáků, což umožňuje individuální přístup profesorského sboru. Podívej se na informace o studiu a pochopíš, že studium střední školy doopravdy nemusí být jen nutné zlo do doby, než si najdeš práci, případně než se rozhodneš pro nějakou vysokou školu. Multimediální tvorba je hlavně o praxi a zajímavých předmětech, mezi které patří například výtvarná tvorba, multimediální technologie, digitální fotografie a animace, tvorba a správa webových stránek, management nebo marketing. Přehled vyučovaných předmětů udělá radost každému, kdo rád tvoří a sám sebe považuje třeba i tak trošku za počítačového geeka.

Jsi kreativní? Právě pro tebe je studijní obor Multimediální tvorba!

Jak se přihlásit?

Zaujala tě možnost studovat něco, co tě opravdu baví? Podívej se na přijímací řízení a neváhej se do školy podívat také během některého z mnoha dnů otevřených dveří. Talentové zkoušky si můžeš vyzkoušet také nanečisto! Je to skvělé příležitost prohlédnout si budovy školy, dozvědět se více o oboru Multimediální tvorba a celkově se seznámit s prostředním, ve kterém můžeš začít sbírat zkušenosti a vědomosti.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.