Kultura a společnost

Jsi ještě panna? Prodej panenství v aukci!

Dvacetiletá studentka z Brazílie vydražila své panenství za skoro 15 milionů korun! Není ale jediná, která v právu první noci našla výnosný byznys.

Čistě nečistý obchod

Brazilská kráska Catarina Migliorini po několik uplynulých týdnů sledovala aukci, ve které nabídla své panenství. Nyní už ví, že za ztrátu věnečku si v některých případech štědře platí. Anonymní vítěz aukce se jménem Natsu z Japonska nabídl za nevinnost studentky v přepočtu těžko uvěřitelných 15 milionů korun. Catarinu částka překvapila, ale nikdy se netajila tím, že prodat panenství pro ní bylo obchodní rozhodnutí.

Pravidla pro výherce aukce

Natsu bude před samotným aktem podroben testu na pohlavní nemoci. Aby nedošlo k porušení zákonů o prostituci, proběhne odpanění na palubě letadla. Vítěz aukce musí použít kondom a veškeré erotické hračky jsou zakázány. Catarina je nyní nejsledovanější dívkou v Brazílii a pochopitelně se jí nevyhla ani vlna kritiky. I když chce darovat až 90 % z vydražených peněz na charitu, má by smůlu. Jen těžko najde nadaci, která by takové peníze přijala.

O nevinnost je zájem

Společně s Catarinou se v aukci prodával také panic Alexander. Ten ale s výsledkem aukce už moc nezazářil, jeho neposkvrněnost si výherkyně aukce z Brazílie cení pouze na nějakých 57 tisíc Kč. Catarina a Alex pochopitelně nejsou první lidé, kteří by prodávali nevinnost prostřednictvím aukce. Před Catarinou se objevila celá řada žen se stejným úmyslem. Například rumunská teenagerka Alina Percea prodala věneček italskému podnikateli za 270 tisíc dolarů.

Alex - prodáno

3 komentáře

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.