Kultura a společnost

Jednoduchá cvičení, která tě dostanou do formy

S pomalým příchodem léta se na řadu dostává také cvičení a dosažení ideální postavy do plavek. Máme pro tebe několik druhů cvičení, která tě budou bavit a dopomohou ti k lepší figuře. A která cvičení to jsou?

Běh

Poslední dobou je to fenomén, který si získává nespočet lidí. Je to tak snadné, stačí jen vyběhnout ven a už spaluješ kalorie. Navíc pokud k tomu přidáš svou oblíbenou hudbu, tak ti běhání půjde ještě lépe. Nezapomínej, že běh patří do kategorie sportů, které silně zlepšují tvou fyzičku a k tomu, ještě je to největší spalovač, který si můžeš dopřát kdykoliv. Běh se doporučuje také v případě, kdy se rozhodneš pro držení nějaké diety. Je to totiž opravdu ideální pohybová aktivita.

Skok přes švihadlo

Doba, kdy jsi skákala přes švihadlo jako dítě, je nenávratně pryč, avšak teď je ta nejlepší doba vyskákat si skvělou postavu. Dokonce můžeš využít lekce, kde budeš skákat přes švihadlo s lektorem. Toto cvičení je doprovázeno rytmickou hudbou, která tě bude hnát skákat co nejvíc. Je dokázáno, že skákání přes švihadlo je efektivnější na hubnutí než hodiny strávené ve fitku.

Výpady

Zaručený recept na pevný zadeček a stehna jsou výpady. Sice nepatří mnohdy mezi oblíbené cviky, ale pravidelný trénink umí dělat zázraky. Pokud ještě připojíš činky, tak neposílíš jen svá stehna, ale také ruce.

Jóga

Dopřej si také odpočinkové cvičení, které je nejen prospěšné pro tvé tělo, ale také ducha. Zbavíš se stresu a přitom formuješ svou postavu. Jóga je jedním z neoblíbenějších cvičení, a pokud jednou vyzkoušíš pozitivní účinky tohoto cvičení, jen tak se ho nevzdáš.

Pilates

Další cvičení, které tě rozhodně osloví. Pilates je oblíbeným cvičením u celebrit, které si udržují krásnou postavu. Je to jednoduchý, ale zaručený způsob, jak získat postavu snů. Toto cvičení je dnes zastoupeno ve všech větších městech, takže určitě ho vyzkoušej. A jak se připravuješ na léto ty?

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.