Kultura a společnost

Je Mirage objev letošního roku?

Teenage pěvecko-taneční skupina Mirage je žhavou novinkou na hudební scéně, kterou nelze jen tak přehlédnout. Skupina je výjimečná nejen svým stylem, ale také velmi talentovaným a na ČR neobvyklým obsazením. Skupina vydává svojí desku v ČR a zároveň i anglickou verzi v USA, takže se máme rozhodně na co těšit. Chceš se o Mirage dozvědět víc?

Hudba, která zaujme

Fanouškovská obec skupiny Mirage se rozrůstá bleskovou rychlostí. Podíl má na tom především neoposlouchaný styl a charismatický zpěvák Martin Müller se čtyřmi šikovnými tanečnicemi, které se vzájemně i vokálně doplňují. Martin se aktivně věnuje nejen zpěvu, ale také herectví a dabingu. Možná si jeho tvář zahlédla již v seriálu Ulice nebo Ordinace v růžové zahradě. Styl skupiny je těžké přesně definovat, protože je ovlivněn velkým množstvím hudebních žánrů a vlivů.

Zážitek na dosah

Samotná hudební produkce se inspiruje u největších hvězd dnešních hitparád. Pokud se ti tedy líbí například Justin Bieber či Rihanna, tak určitě nešlápneš se skupinou Mirage vedle. V některých písních se dokonce objevují i krátké folklorní motivy. Texty skvěle podtrhují atmosféru každé pecky a Martin má možnost svůj talent předvést naplno! Záda mu kryje propracovaná a velmi moderní taneční choreografie. Na již zmíněné desce najdeš několik povedených featuringů, a to s Henrym D, Medou, Kunstructem a Natural HABITZ. Mirage má zkrátka skvěle našlápnuto a já osobně jsem hodně zvědavá na to, kam až to tahle mladá skupina jednou dotáhne.

2 komentáře

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.