Bydlení Kultura a společnost

Jaké trendy ovládnou Vánoce 2018?

Příjemné období klidu a pohody je opět tady. Vánoce se pomalu blíží a s nimi také obvyklá příprava domácnosti na nadcházející svátky. Nechcete zůstat pozadu a přemýšlíte, zda vsadit spíše na osvědčenou klasiku, anebo raději experimentovat? Potom máte nejvyšší čas podívat se, jaké trendy ovládnou letošní advent a co si určitě pořídit.

Svítící dekorace rozzáří celý byt

Zapomeňte na staré české zvyky a tradice, skoncujte se stříbrnou. V módě bude na konci roku vše, co se třpytí. Právě proto by vám rozhodně neměly chybět vánoční dekorace, které svítí. Nejen, že hezky vypadají a zaujmou, ale především navodí skvělou vánoční atmosféru. Jaké adventní bytové doplňky patří mezi ty nejlepší a které vybrat, abyste byli na svátky dobře připraveni?

Čím více pestrých barev, tím lépe

Jak už jste nejspíš pochopili, letošní Vánoce se ponesou ve znamení duhy. Právě proto panuje velký zájem hlavně o LED výzdobu interiéru, jež rozzáří celý byt stovkami barev. Zaujmout vás tak mohou například blikající hvězdy s nejrůznějšími zimními motivy. Pokud sázíte spíše na střídmost, zkuste naopak decentní sněhové kouličky. Ty se navíc hodí doopravdy kamkoliv.

Hořící svíčky určitě nesmí chybět

Svátky klidu a pohody se však neobjedou ani bez vůně skořice a plamenů svíček. Na běžné, tuctové svícny však zapomeňte. Skvělou volbou jsou třeba dekorační sady, které nesmí chybět na žádném štědrovečerním stole. Pokud máte malé děti anebo neposedné domácí mazlíčky, vsaďte raději na LED vánoční svíčky. Nejen, že dlouho vydrží, ale navíc jsou zcela bezpečné.

Světélka zkrášlí dům i zahradu

Pokud bydlíte v rodinném domku, nic vám nebrání s dekorací si skutečně vyhrát. Chcete, aby vám záviděla opravdu celá ulice? Potom rozhodně vsaďte na vhodnou a kreativní výzdobu venkovních prostor. Třpytivá LED světélka, která rozzáří celý dům, stromy i zahradu, svítící rampouchy nebo Santa a sobí spřežení, to vše máte letos dovoleno. Zkrátka čím více, tím lépe.

Na gauč přijde polštář s koledami

Vše máte takto hezky připraveno, dům i zahrada zvenku jen září. Stále tomu však ještě něco chybí. Zapomenout nesmíte ani na vhodný bytový textil. Ať už jde o prostírání na vánoční stůl či jen přehozy na gauč, vyplatí se popustit uzdu své fantazie. Zatímco loni byly v oblibě spíše tradiční vzory, tento advent můžete vyzkoušet třeba svítící polštář hrající nejkrásnější koledy.

Jak na výběr nejlepší vánoční dekorace?

Toužíte po tom, užít si bezvadné zimní svátky a zároveň nechcete shánět adventní výzdobu na poslední chvíli? V tom případě určitě nezapomeňte navštívit velkykosik.cz. Čeká zde na vás široký sortiment toho nejkrásnějšího vánočního zboží, jež je pokaždé skladem. Vše navíc za skvělé ceny a dostupné do jednoho dne.

Štítky

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.