Kultura a společnost

Jak vykouzlit stylové stěny pokoje?

Nudné stěny tvého pokoje můžeš snadno zkrášlit celou řadou atraktivních samolepek na zeď. Pojď si vybrat design, který ti padne do oka.

Už tě nebaví bílá malba pokoje nebo jsi už vyrostla z časopisových plakátů na stěnách? Pak pro tebe máme skvělý tip, jak své stěny originálně oživit – samolepky na zeď od Fugu.cz. A neboj, ani rodiče nebudou protestovat, protože se jedná o kvalitní samolepky, které nepoškozují stěnu.

Dokonale vyvedená malba

Samolepky, které najdeš na Fugu.cz jsou vyrobeny z vinylu, takže se sami neodlupují, zároveň jdou ale velmi lehce sundat bez poškození stěny dolů, až tě omrzí. Navíc je jejich povrch matný, takže nevypadají jako dětské samolepky, ale jak dokonale vyvedená malba. Teď už ale přímo k motivům, které jsou na těchto samolepkách to krásné.

Novinkou jsou osobní texty

Ať už jsi klidná dívka a hledáš pouze decentní výzdobu, nebo jsi rebelka, která si žádá do svého pokoje něco opravdu originálního a osobitého, samolepky si tě získají. Absolutní novinkou jsou třeba osobní texty. Nalepit na stěnu si tak můžeš hlášku, citát nebo třeba slova oblíbené písně. Kratší texty pak můžeš nestylovat do podoby zrakového testu, který znáš z ordinací doktorů.

Zábava nejen v tvém pokoji

Odvážnější vtipné samolepky pak skvěle mohou doplnit i tvůj interiér, protože je můžeš lepit nejen na stěnu, ale i na nábytek. Falešná polička plná věcí, okounějící surikaty, piraňa požírající malé rybky a nechávající za sebou kostřičky nebo býk tlačící stěnu to jen začátek.

Samolepka na zeď - kočky

Hromada kreativních motivů

Jestliže dáváš přednost neutrální dekoraci, nebo ti rodiče žádný rebelský kousek nedovolí, nezoufej, protože i například přírodní nebo abstraktní motivy jsou prostě úžasné. Klasikou je třeba samolepka kvetoucího stromu, poletujících motýlů nebo origami ptáčků. Pokud chceš do samolepky vložit alespoň kousek sebe, můžeš zvolit jeden z kreativních motivů, který ať poskládáš jakkoliv, a vždycky bude vypadat dobře.

Samolepka na zeď - strom

Změň si celý pokoj

Stejně sis ze široké nabídky samolepek nevybrala? V tom případě je čas přistoupit k vlastnímu návrhu. Designéři z Fugu ti totiž nejenže mohou vytvořit samolepku podle tvého návrhu, ale navíc ti mohou navrhnout design pro celý tvůj pokoj. Zde už ale počítej s trochu vyšší cenou, než u samolepek z jejich eshopu. Přeci jen se bude jednat opravdové originály, které mít nikdo jiný doma nebude. At už si ale vybereš samolepku z eshopu nebo na míru, uvidíš, že závidět ti budou všechny návštěvy úplně stejně.

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

  • Barva stěny na posledním obrázku je prostě úžasná! Možná je to jen osvětlením nebo doplňky ale celý vyfocený pokoj krásně ladí a vypadá velmi útulně.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.