Kultura a společnost

Jak se natáčel klip k nejromantičtější písni letošního roku?

Patříš k fanynkám britského zpěváka Eda Sheerana? Píseň Thinking Out Loud je momentálně tvoje nejoblíbenější? A viděla jsi i videoklip? Pokud ne, mrkni, jak se natáčel klip, ve kterém Ed prostě válí!

Když hvězdy tančí

Po protančeném videu k songu Don’t se Ed Sheeran rozhodl, že v dalším klipu bude tančit on sám. Ačkoliv nikdy před tím netančil. Začal trénovat se sličnou taneční partnerkou a 13. října byl klip na světě. Jak se výsledek povedl Zhlédni oficiální video k písni Thinking Out Loud.

Neodolatelná kombinace

Ed ve svém klipu dostane každého. Největší fanynky se do něj zamilují ještě víc a ty z nás, které dosud váhaly, mají okamžitě jasno! Taneční výkony hodné profesionálního tanečníka, krásná taneční partnerka (se kterou by každá z nás hned ráda měnila), romantický song a neodolatelný ED. Kombinace, která je prostě dokonalá. Není divu, že se tato píseň dlouhou dobu drží v TOP 10 hitparády největšího rádia v Londýně. Momentálně se v The Vodafone Big Top 40 umístila, kde jinde, než na prvním místě.

Behind the scenes

Jak ale probíhalo samotné natáčení rozhodně nejromantičtějšího videa letošního roku? Při natáčení vzniklo také video s názvem Thinking Out Loud (Behind The Scenes). Ve videu uvidíte to, jak se Ed připravoval, jak trénoval tanec, jak se natáčelo, zkrátka dřinu a pot a všechno během toho. Celé video doplňuje komentář samotného Eda.

Sold out

Není divu, že je Ed Sheeran tak úspěšný. Je naprosto přirozený a na nic si nehraje. Jde si za svým a rozhodně ví, jak na to. Vůbec se nikdo nemůže divit tomu, že jeho koncerty jsou hned vyprodané. Stejně tomu je i u nás. Na únorový koncert Eda Sheerana v Praze už lístky neseženete.

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.