Kultura a společnost

Jak působíš na první pohled? Zjisti to na seznamce!

Už tě nebaví hledat prince na bílém koni? Co takhle si najít Kutila, Baviče, Snílka, Dobrodruha, Drsňáka nebo dokonce Ochránce? Záleží jen na tobě, jaký typ kluka si vybereš – na seznamce Tykadla.cz najdeš všechny a ještě mnohem víc.

Ahoj, chtěla bych se seznámit

V dnešní době každý člověk někam spěchá. Do práce, do školy, za zábavou – ty tam jsou doby, kdy jsme dokázali trpělivě čekat na dopis ze seznamky, nebo nové lidi poznávali na ulici. I období flirtujícího prozvánění máme za sebou. Jenomže jak si najít partnera, když sedíš doma, nebo bydlíš ve vesnici na konci světa? Odteď už si velkou lásku nemusíš malovat podle románů z červené knihovny, ale rovnou ji zažít. S internetovou seznamkou Tykadla.cz si můžeš najít přesně takový typ kluka, který chceš. Ne všechny přitahují blonďatí modroocí andílci, někdo by raději černovlasého rockera či nebojácného dobrodruha. Takové vizuální typy snadno najdeš právě na seznamce a já ti hned poradím, jak na to!

Jak kdo vypadá a působí na ostatní?

Seznamka Tykadla.cz vystrčila na svět růžky už 1. června 2013 a do světa online seznamování přinesla mnoho novinek. Není to „jen další seznamka“. Zatímco většina seznamovacích stránek si je podobná jako vejce vejci, Tykadla se snaží jít trochu jiným směrem. Kromě klasického prohlížení profilů, lajkování fotek a čtení koníčků si tu kamarády, lásky nebo známé vybíráš podle jejich vizuálního typu. Funguje to naprosto jednoduše. Principem je, že každý z nás nějak působí na ostatní – „moudrostí davů“ neboli „crowdsourcingem“ jsou uživatelé seznamky zařazováni podle určitých osobnostních stereotypů k jednotlivým typům. Celkem existuje přes 100 různých vizuálních typů, do kterých tě ostatní mohou dosadit. Všechno se potom objeví na tvém profilu. Stejně tak ty ostatní uživatele zařazuješ podle toho, jak na tebe působí a jak ti padnou do oka na první pohled. Je to skoro jako hra na režiséra, který lidem přiřazuje různé filmové role.

Jak na seznámení krok za krokem

Ze seznamování nemusíš mít strach, vše je velmi jednoduché. Registrace na seznamce Tykadla.cz je samozřejmě úplně zdarma. Až si tu vytvoříš profil, stačí, aby sis ho řádně doplnila a pak už se pustila do hraní. Je jen na tobě, jak lidi rozřadíš. Kdo bude sympaťačkou a kdo zase cucákem? Podobným způsobem lidé hodnotí také tebe, takže uvidíš, jaká jim připadáš na první pohled.

Podle podobného principu si můžeš najít spřízněnou duši, která je ostatními viděna podobně. Mezi nejčastější mužské typy osobností patří Bavič, Snílek, Dobrodruh, Pečovatel a Ochránce, mezi ženské potom Snílek, Bavička, Pečovatelka, Umělkyně a Komunikátorka. Stačí si jen vybrat vizuální typ, který chceš, a rozkliknout ho. Popřípadě se lze podívat i na žebříčky, kde jsou ti nej z nej.

Jdi do toho

Na Tykadla.cz je registrováno už přes 30 000 uživatelů, určitě se tedy nemusíš obávat, že by sis tu nenašla nikoho, kdo by ti byl sympatický. Na této nové seznamce najdeš lidi všech věkových kategorií a to bez falešných profilů. Všechny základní funkce jsou zcela zdarma.

Pokud chceš, připlatit si můžeš symbolických 30 Kč za zviditelnění nebo VIP profil, díky čemuž uvidíš mnohem víc než ostatní „mudlové“. Pokud chceš poznávat nové lidi, tak seznamka Tykadla.cz je tou pravou volbou. Je skvělé zjistit, jak působíš na ostatní a zároveň si ověřit, jaký máš čich na lidi. Jdeš do toho?

Štítky

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

  • Tak jsem se tam zaregistroval a zcela standardně – nikdo neodpovídá a nereaguje. Ne že bych seznamky nějak odsuzoval, ale zkrátka tam prostě chodí lidi, co se zřejmě jen chodí koukat sami na sebe a říkat si, jak jsou v porovnání s ostatními dobří. Ve skutečnosti tam nikdo seznámení snad ani nehledá.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.