Kultura a společnost

Jak může partnerka ovlivnit předčasnou ejakulaci muže?

Chystáte se na to hupnout, když v tom najednou tvůj kluk zčervená a ty si všimneš velké mokré skvrny na džínech. Předčasná ejakulace je jistě problém, ale víš jak na něj?

Chystáte se na to hupnout, když v tom najednou tvůj kluk zčervená a ty si všimneš velké mokré skvrny na džínech. Předčasná ejakulace je jistě problém, ale víš jak na něj?

Před branami

Předčasná ejakulace, neboli když kluk dojde k vyvrcholení, aniž by de facto k něčemu došlo, je velmi častou záležitostí. Takovému „nevýkonu“ se říká ejaculatio ante portas, neboli ejakulace, ke které došlo ještě před branami, neboli také před zavedením penisu. Za předčasnou ejakulaci je považována i situace, kdy soulož trvá do 1 minuty. Jde vlastně o to, že muž dostatečně neovládá své vyvrcholení. Takže když se tvůj partner udělá během normálního sexu mnohem rychleji než ty, nemá to co dělat s předčasnou ejakulací, ale s netaktním jednáním tvého přítele, který by měl myslet také na tebe.

Klid a důvěra

Hlavně pro ty méně zkušené milovníky toto může znamenat takové zahanbení, že se napříště budou bát něco s partnerkou zkoušet, aby nešlo ke stejnému trapasu. Nejčastějším důvodem tohoto nezdaru je totiž strach z neuspokojení partnerky, nebo naopak velká nadrženost. Tady však musíš vystoupit ty jako utěšitelka a s trpělivostí ho uklidnit, že se nezlobíš a že to zkusíte znovu, protože důležitou roli v téhle situaci hraje klid a důvěra.

Předčasné vyvrcholení je trapas i trápení.

Jeden + jeden

Co tedy dělat? Pokud na to půjdete rychleji, je sice možné, že toho stihnete udělat víc, než dojde na nepříjemné teplo v kalhotách, ale co se rychlosti týče, šla bych na to spíše opačně. Pomaleji. Ačkoliv vášeň je něco, co jde jen těžko zkrotit, zkuste to. Předčasná ejakulace často později sama odezní (nebo s dalšími zkušenostmi vymizí), tudíž se nemusíte obávat, že byste se museli do konce života krotit. Nejdříve se však zkuste uklidnit, vydechnout si a pomalu se všemu oddávat. Nejlepší by bylo, kdybyste se domluvili a tvůj kluk by ti vždy řekl, když už by byl blízko vyvrcholení. To by bylo znamení, abyste chvíli přestali a poté mohli zase bez úhony pokračovat. Až budete mít více zkušeností, jistě se vám podaří se tomuto problému vyvarovat i bez otravného zpomalování.

Jednoduché cvičení

Nebo si můžete oba udělat čas a jednoduše toto zpomalování a ovládání ejakulace trénovat. Je to dokonce doporučováno sexuology. Muž se vysvlékne a žena mu stimuluje penis. Když muž cítí, že má dojít k vyvrcholení, dá ženě znamení, aby chvíli přestala a on stihl snížit své vzrušení. Toto jednoduché cvičení nezabere hned, ale rozhodně u něho uvidíš stálejší výsledky.

Život bez předčasné ejakulace

Pokud se vše podaří jak má a problém předčasného vyvrcholení zmizí, máte vyhráno. Pokud by však problém přetrvával příliš dlouho a byl opravdu na obtíž, nebylo by marné, vyhledat lékaře. V lékárnách sice existuje mnoho gelů, sprejů a krémů, které mají tu schopnost utlumit citlivost penisu a tím tedy zvýšit jeho výdrž. Takové věci je však dobré mít na doporučení lékaře, protože jen ten vám může říct, co je přesně pro vás dobré. Ale hlavně pamatuj na to, že se jedná o nedokonalé řešení problému, protože předčasné ejakulaci tyto přípravky zabrání pouze v momentální chvíli.

Prci, prci, prcičky

Pokud jsi někdy viděla tuto sérii filmů, jistě si vzpomeneš na první díl, kdy má Jim mít svůj první sex s Naďou a stihne se hned několikrát udělat, než vůbec k něčemu dojde. Tak toto video na podobné vlně, jen je dáno hezky do rytmu.


Videoklip Stříknul jsem si do trenek s českými titulky najdeš zde!

Štítky

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

  • Chodim s mladším přítelem a hrozně mě i jeho trápí,že nemá ejakulaci. Dělám mu to různýmy způsoby a nic. Moc se tím trápíme…

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.