Bydlení Kultura a společnost

Jak bydlet luxusně a komfortně?

Na tuto otázku se ptá spousta lidí, kteří se rozhodli zařizovat si své bydlení a možná ještě mají otázku: „Jak bydlet luxusně, komfortně a za málo peněz?“ Není to nic nereálného, jen se stačí dívat kolem sebe a využívat akcí, které výrobci nábytku či prodejci bytů nabízejí.

Byt či dům?

Základním rozhodnutím je, zda chceš s partnerem či rodinou bydlet v bytě nebo v rodinném domě. Toto rozhodnutí je nejzásadnější a také vyžaduje dostatek času pro utřídění priorit.
V případě, že máte jasno a chcete bydlet v rodinném domě, druhým a určitě zdlouhavým krokem je výběr typu domu. Vynikající nabídku nejrůznějších typů rodinných domů má ERLIS Bratislava. Na výběr jsou bungalovy, jednopodlažní i vícepodlažní domy s dispozičním řešením od 3+1 až po 5+1.

Obývací pokoj je důležitou místností, kde trávíme volný

A co vnitřní uspořádání domu?

Dispoziční řešením domu je důležité, a ne každé uspořádání vyhovuje každému budoucímu obyvateli. Asi se shodneme, že dvě nejdůležitější místnosti jsou obývací pokoj a ložnice. Obývací pokoj je důležitou místností, kde trávíme volný čas s rodinou nebo s přáteli. V obývacím pokoji je tzv. focal pointem, tedy ústředním prvkem místnosti, sedací souprava. Má nabídnout dostatek místa pro pohodlné posezení či poležení a také by měla být vyrobena z kvalitních materiálů, které se dají lehce vyčistit. Vhodným doplňkem jsou moderní sedací vaky. Více informací najdeš ZDE. Ostatní vybavení obývacího pokoje už jen doplňuje sedací soupravu a vyzdvihuje její členění a zpracování.

Druhou nejdůležitější místností v rodinném domě je ložnice, která slouží k odpočinku

a relaxaci. Proto i barevnost povlečení má svá pravidla a zákonitosti, ovlivňující klidný spánek. Například na obliecky-emi.sk naleznete velmi rozsáhlou nabídku ložního prádla, ze které si určitě vybere každý.

Čeho je moc…

I v tomto případě platí pravidlo, že čeho je moc, toho je příliš. Proto byste měli typ a rozlohu rodinného domu volit s uvážením. Luxus a komfort nejsou o velikosti rodinného domu, ale naopak o jeho kvalitním dispozičním řešení a vybavení nábytkem či doplňky, které nám prostor udělají útulný a příjemný. Proto na toto pravidlo nezapomínejte a vždy vybírejte s rozvahou podle svých nejnutnějších potřeb.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.