Bydlení Kultura a společnost

Golf Residence: Elegantní bydlení ve Vysokém Újezdu

Rádi byste bydleli nedaleko Prahy, ale nechce se vám do víru velkoměsta? Není se čemu divit, optimální volbou jsou lokality nacházející se v blízkosti hlavního města. Výbornou volbou je například okolí Berouna, konkrétně obec Vysoký Újezd. Právě tady se nachází skvělé rezidenční bydlení. Křivoklátsko a Český kras jsou nádherné přírodní oblasti, jež vás doslova očarují. Naším tipem je konkrétně projekt Golf Rezidence, jejž představíme v následujících řádcích.

Proč právě Vysoký Újezd?

Důvodů by se našlo hned několik. Obec ve Středočeském kraji nacházející se zhruba 10 km od Berouna má bohatou historii. První zmínka o ní pochází už z počátku 14. století. Oblast mezi řekami Sázavou a Berounkou patří mezi krásné přírodní kouty, kde ještě existuje relativně nedotčená příroda. Výhledy na Karlštejn také určitě stojí za to. Zapomenout nemůžeme ani na místní zámek. Dopravní dostupnost je vynikající. Dostanete se sem po silnicích II. třídy, vlakem nebo městskou hromadnou dopravou. Ostatně i proto jsou byty a domy na prodej v Berouně a okolí velmi žádané.

Unikátní objekt krajině sluší

Nechcete bydlet přímo v centru města a nehledáte byty na prodej Praha 1? Zapomeňte také na nějaké domy či bytovky, které se do svého okolí nehodí. Projekt Golf Residence nacházející se nedaleko golfového resortu Albatross dokonale padne do okolní přírodní krajiny. Architektka Barbora Škorpilová zakomponovala rodinné domky do okolí naprosto skvěle. Stylový vzhled doplňují elegantní osvětlení a velké květináče. Spojení s přírodou je tak naprosto unikátní.

Vyberte si z několika rodinných domků

K dispozici je aktuálně hned 5 rodinných domků lišících se celkovou plochou pozemku a samozřejmě i dispozicemi. Vybrat si můžete jak z řadových domků, tak i z volně stojících objektů.

Štítky

5 komentářů

Klikni pro přidání komentáře

  • Tak takové bydlení by se mi také líbilo. 🙂 Trochu mě mrzí, že ty ceny bytů v Praze a okolí jsou dnes tak šíleně vysoké. Já bych si třeba něco takového dovolit nemohl. Jsem rád, že jsem si vůbec mohl dovolit pronájem bytu v Praze. Na druhou stranu se mi přes https://www.psn.cz/property/pronajem-bytu podařilo najít jeden opravdu hezký, kde to nájemné není až tak šíleně vysoké, takže jsem spokojen.

  • Taky bychom se rádi s manželkou přestěhovali do podobného bydlení. Zatím však řešíme, jak bychom svůj nový domov měli financovat. Rozhodujeme se mezi hypotékou a úvěrem ze stavebního spoření. Dle srovnání na https://www.duofinance.cz/stavebni-sporeni-nebo-hypoteka nám lépe vychází hypotéka, ale asi stejně raději počkáme, jak se teď bude situace vyvíjet.

  • My jsme se vloni přestěhovali do Prahy, jelikož přítel získal zajímavou pracovní nabídku, tak aby nemusel každý den dojíždět, tak jsme se přestěhovali. Musím říct, že mi chvíli trvalo, než jsem si zvykla na ruch velkoměsta, ale teď už je to dobré a jsem ráda že tu jsme, protože tu má člověk mnohem víc možností. Například už s přítelem nemusíme řešit, když se nám v bytě něco rozbije. Zjistila jsem totiž, že tu existuje hodinový manžel, kterého jsem našla na https://www.vyresmito.cz/hodinovy-manzel-praha a pokaždé si se vším poradil.

  • To vypadá skvěle. Sama už se po nějakém podobném bydlení nějakou dobu dívám. Nedávno jsem si dokonce i zkoušela hledat “nemovitosti Praha” a narazila jsem na tohoto realitního makléře https://machnik.cz/ Nemáte s ním někdo zkušenost? Podle mého vypadá solidně.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.