Kultura a společnost

Došly vám peníze? Poradíme, kde je získat

Jsou různé situace, které mohou souviset s finanční nouzí. Může to být napjatý rodinný rozpočet, nízké příjmy, stejně jako to mohou být nečekané výdaje spojené s vaším bydlením nebo s vašimi dětmi.

Pokud i vaše rodina nemá peněz nazbyt a přitom si potřebuje koupit něco do své domácnosti, může být řešením úvěrový produkt. Konkrétně to mohou být výhodné nebankovní půjčky. Už dávno totiž neplatí, že je tento segment spojený jenom s vysokými úrokovými sazbami a poplatky. Dnes je jasně patrné, že se stále více přibližuje k sektoru bankovnímu. A tak vybrat tu správnou půjčku bychom měli podle tří hlavních parametrů:

  • Výše konkrétních částek, které jsou k dispozici
  • Termíny splácení a možnosti rozložení splátek
  • Nízké úrokové sazby a nízké RPSN

I pro matky samoživitelky

Pokud nemá problém rodina, je to samozřejmě problém. Ještě větší komplikací ale může být to, pokud nemá peníze matka samoživitelka. Příspěvky od státu jsou malé a tak ušetřit je mnohdy nadlidský úkol. Přesto ale řešení může existovat. Přinášejí ho půjčky pro ženy na mateřské dovolené. Tedy úvěrové produkty, které jsou koncipované dvěma hlavními způsoby. Buď mohou sloužit k řešení krátkodobých finančních problémů, nebo mohou mít podobu větších částek a být spojeny s nutností koupit věci do domácnosti, nebo pro dítě.

Kde ty nejlepší půjčky hledat?

Můžete dát na reklamy v novinách, v televizi, nebo na internetu. Stejně tak můžete dát na rady a tipy svých známých. Ještě o něco lepší možnost je však inzerce půjček zdarma. Zde můžete nejenom hledat v dostupných inzerátech. Vy máte možnost si zde jeden inzerát také podat. Jednoduše v něm specifikujete, kolik potřebujete, na jak dlouho peníze potřebujete a co jste schopna splnit a doložit. Následně už jenom čekáte, až se vám ozvou jednotliví poskytovatelé. Nemusíte tak ztrácet čas hledáním, jelikož takto si jenom porovnáte nabídky těch, kteří přistoupí na vaše podmínky.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.