Kultura a společnost

Co podniknout přes víkend?

Víkend patří k tomu, aby sis odpočinula, dělala něco, co tě baví, prožila něco nového a především si získala energii na následující dny. Jak sama víš tak těch možností jak parádně prožít víkend je snad nekonečně mnoho. Pak ale samozřejmě záleží, jak si takový ideální víkend představuješ ty. Chceš své další víkendy prožít trochu jinak než doposud, ale nevíš kde hledat inspiraci? Mrkni se do článku.
Vyraž s přítelem do města a vychutnej si hromadu zajímavých slev pro každou náladu.

Víkend prožitý s miláčkem

Nemáte se svým miláčkem na sebe během týdne tolik času a tak bys ten deficit chtěla dohnat alespoň přes víkend? Pak se pro vás nabízí hnedle několik variant. Buďto můžete váš víkend prožít čistě romanticky na nějakém zámku, v pěkné chatce, lázních nebo luxusním hotelu, ale rovněž se můžete vydat na cestu příjemných procedur, zkoumání nových míst i za adrenalinovými sporty. Záleží jen na vás a vašich představách. Zkus proto se svým klukem probrat, jak si ideální víkend s tebou představuje. Máte vybráno? Pak zkuste prohledat třeba slevy v Praze, kde stoprocentně najdete, co hledáte. Mýlím se? Pak není na škodu prohledat i slevy Brno nebo také slevy v jiných městech a vytvořit si víkend na míru.

Víkend nabitý procedurami

Jistě se trefím, když řeknu, že patříš mezi holky, které jsou nakloněny k nejrůznějším procedurám. Jelikož předpokládám, že ano, tak je mým dalším tipem víkend plný hýčkání. Zkus pohledat kupříkladu ve slevách v Praze, kde nalezneš spoustu příjemných procedur téměř za babku. A je jedno, jaké procedury zvolíš. Chceš jít na kosmetiku, masáž, lymfodrenáž, manikúru, kryolipolýzu, ke kadeřnici nebo si třeba vyzkoušet brazilskou epilaci či něco obdobného? Není žádný problém. Vždycky totiž zde najdeš super slevičku téměř na míru. A aby se ti takový víkend trávil líp, přizvi i kámošku, se kterou můžete zakončit váš víkend i příjemným nakupováním nebo návštěvou ve výborné restauraci.

Víkend trochu kreativně

Chtěla by ses právě o víkendu něčemu přiučit a získat zkušenosti, které třeba někdy v budoucnu využiješ? Pak můžeš víkend strávit kreativně a to třeba malováním pomocí pravé mozkové hemisféry, ale i jinými víkendovými kurzy, které se velmi často pořádají. Jestli tě to zaujalo, pak můžeš kontrolovat slevy v Brně nebo se rovněž podívat i do slev v Praze, kde na tvůj vysněný kurz třeba brzy natrefíš.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.