Kultura a společnost

Co koupit muži? Vybrat nářadí, které mu udělá radost, dokážete i vy!

Pokud si opět marně lámete hlavu s tím, čím partnerovi udělat radost, rozhodněte se konečně pro dárek určený skutečným mužům – kvalitní nářadí! Vůbec nevadí, že se v něm nevyznáte. Poradíme vám, jak ho vybrat.

Muži a jejich praktické dárky

Vánoce, narozeniny, svátky… během roku je celá řada příležitostí k tomu, abyste partnerovi koupila dárek. Bohužel to bývá zpravidla opravdu složité. Proč? Protože když se klasického muže zeptáte, co by mu udělalo radost, většinou odpoví, že už všechno má a co nemá, to si sám koupí. Není tak velkým překvapením, že mezi nejčastější dárky patří různé parfémy, kosmetika, oblečení či knihy.

Rozhodněte se tentokrát překvapit a vyberte partnerovi praktický a opravdu kvalitní dárek, který konečně na 100 % využije. Máte-li doma kutila, pro kterého je bydlení, vyrábění a opravování koníčkem, je trefou do černého kvalitní aku nářadí. Že nevíte, co přesně vybrat? Ani to není žádný problém, když víte, kde se zeptat.

Rady od zkušených

Při pohledu na širokou nabídku aku nářadí a příslušenství znejistí většina žen. Lze předpokládat, že stejné pocity zažívají muži, když je vyšlete na nákup do drogerie. Z neznalosti si vrásky nedělejte a raději se obraťte na ty, kteří vám dokáží správně a srozumitelně poradit. Spolehlivým pomocníkem žen při výběru kvalitného aku nářadí značek Makita a Bosch je internetový obchod Schipro. Zkušení prodejci běžně odpovídají na dotazy zákaznic, které vybírají dárek a neví, jakou vrtačku, šroubovák či například příslušenství vybrat. Neváhejte se zeptat i vy! Kladné hodnocení obchodu ve srovnávačích je důkazem toho, že se to skutečně vyplatí.

Když šetříte čas i peníze

Člověk na telefonu, který vám bez komplikací poradí s nákupem, je obrovskou výhodou. Dobrou zprávou je, že ušetříte nejen čas, ale také peníze. Schipro se řadí dlouhodobě k nejlevnějším e-shopům s elektrickým ručním nářadím v ČR. Místo nějaké ukřičené reklamy a velkých prodejních prostor investuje obchod do toho, aby vám mohl nabídnout nízké ceny, zboží skladem do 24 hodin a bezchybné služby.

Letošní dárek je vyřešen!

Chcete-li si přeci jen před nákupem něco zjistit ve vlastní režii, rozhodně platí, že levné pracovní nástroje toho moc nevydrží. Dlouhou životnost, velkou odolnost a kvalitu hledejte u osvědčených výrobců. Například taková vrtačka Makita má mezi příležitostnými kutily i profesionálními řemeslníky skvělé jméno. Na zavedené značky ostatně sází také Schipro, na jehož stránkách nebudete mít problém vybrat ideální dárek pro muže.

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.