Cestování Kultura a společnost

Co dělat o vánočních prázdninách

Vánoce – kouzelný čas pohody, sváteční nálady, cukroví, dárků a rozjímání. A bohužel i stresů, nervů a shonu. Ale naštěstí také volna a prázdnin. Máme tak možnost relaxovat, odpočinout si a využít zkrátka dle svých potřeb a libosti veškerý volný čas. Občas si ale položíme nerudovskou otázku – co s ním?

Vánoční volno stokrát jinak

Možností, jak využít volný čas o vánočních prázdninách je celá hromada. Nabízí se samozřejmě možnost vyrazit za sněhem na hory, provětrat pořádně lyže, běžky, snowboardy a sáně. Pokud dávat přednost méně aktivní zábavě, jistě uvítáte speciální vánoční programy a prohlídky mnoha zámků či hradů, výstavy betlémů nebo vánoční koncerty. A kdo ještě nevyužil možnosti si zajít v prosinci třeba do ZOO a nasát vánoční atmosféru na trochu netradičním místě, může to letos napravit. A jestli je i tohle na vás moc, lenošení u pohádek a cukroví proložené občasnou procházkou zasněženou krajinkou má také něco do sebe. A nelze také opominout již tradiční kolorit adventního období – vánoční trhy se všemi stánky, dobrotami, svařákem a punčem.

Co dělat o vánočních prázdninách

A teď něco speciálního

Jenže ruku na srdce, ve svém volnu chceme většinou dělat i něco speciálního, na co nemáme během roku čas a tu správnou náladu. A přesně tady přichází na řadu náš tip. Máme pro vás totiž výborný nápad, jak si vánoční svátky ozvláštnit a správně okořenit. Řeč je o nabídce únikových her společnosti Questerland. Ta svým zákazníkům poskytuje opravdu nevšední zážitek prostřednictvím šesti tematických, dokonale propracovaných a realistických her, jejichž cílem je ve stanoveném čase vyřešit řadu hádanek a skrytých rébusů a uniknout tak z jedné z místností. Na své si přijdou fanoušci sci-fi, fantasy i příznivci akční zábavy.

Chcete-li tedy o letošních vánocích zažít něco speciálního, na co budete dlouho vzpomínat, vezměte svoji rodinu nebo kamarády a ponořte se do fantastické zábavy, která vám poskytne nejen spoustu legrace a napětí, ale hlavně tolik kýžené relaxace a odpočinku od starostí všedních dnů.

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.