Kultura a společnost

Chceš žhavější zážitky? Vyber správné povlečení do ložnice!

O tom, že tvůj sexuální život rozžhaví afrodiziaka, svůdné prádlo, aromaterapie či lechtivé filmíky, už zajisté víš. Věděla jsi ale, že i vhodně ozdobená ložnice může dát tvému sexu nový rozměr?

Snažíš se neustále zpestřovat váš sex, ale máš pocit, že se ti to příliš nedaří? Možná je chyba v tom, že vaše ložnice postrádá určité věci, které podle průzkumů zvyšují sexuální apetenci. Chceš vědět jaké?

Pusť do ložnice smyslnou červenou

Červená barva už odpradávna symbolizuje vášeň, erotiku, lásku, provokativnost i smyslnost. V neposlední řadě prokazatelně zvyšuje i touhu po žhavých hrátkách. A to je důvod, proč bys právě ji měla vpustit do své ložnice. Podlehni jejímu kouzlu i ty a nakup si červené záclony, povlečení, polštáře i další doplňky. Třeba právě díky ní se výrazně zvýší vaše touha a váš sexuální život dostane konečně jiskru.

Červené povlečení zvyšuje touhu a škádlí naší fantazii.

Vymaluj stěny jemnými barvami

Sexuální život rovněž ovlivňuje i barva zdí. Z nových průzkumů totiž vyplynulo, že pro vymalování stěn je ideální světle modrá, růžová či zelená barva. Ještě lepší je pak dvě libovolné barvičky (třeba růžovou a modrou) zkombinovat. Takto vymalované zdi totiž prý podněcují chuť na sex, čímž se zvyšuje i jeho kvantita.

I jemné barvy jako růžová dokážou udělat s ložnicí divy.

Obohať vaši postýlku svůdným saténem

Hebký a na dotek jemný satén umocňuje lásku a dychtivost po tom druhém. Pokud chceš vašemu sexuálnímu životu dát nový nádech, zahal vaši postel do povlečení z bavlněného saténu. A proč právě do saténu? Protože se ukázalo, že páry, které používají saténová povlečení, se více oddávají sexuálním hrátkám. Satén navíc vypadá luxusně, a co si budeme povídat, na nahém těle je opravdu příjemný. Satén ale nemusíš mít jen na ložním prádle. Kup si i vyzývavou saténovou košilku nebo pyžámko, jež tvého přítele dostanou do varu.

Luxusní povlečení Bonatex
Luxusní povlečení ti pomůže cítit se v posteli skvěle nejen během spánku.

Ozdob zdi romantickými či erotickými obrazy

Červené doplňky, vymalované zdi jemnými tóny či luxusní povlečení ze saténu ale není zcela vše, co by mohlo osvěžit váš sexuální život. Dalším ověřeným tipem je výzdoba zdí pomocí obrazů s erotickou nebo romantickou tématikou. Bylo totiž zjištěno, že takové obrazy značně podporují představivost, kterou pak páry s chutí realizují. To samé údajně platí i v případě dekorací v erotickém stylu.

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.