Kultura a společnost

Chceš vyznat lásku doopravdy originálním způsobem? Daruj nepřehlédnutelný billboard!

Hledání opravdu originálního dárku pro někoho, koho nosíme v srdci, může být hodně složité a zdlouhavé. Teď je tady ale dárek, který řekne vše za tebe.

Nejen pro svátek zamilovaných

Bloudit po obchodech a přemýšlet nad tím, čím překvapit milovanou osobu, není zrovna záviděnihodný úkol, a to se nemusí jednat pouze o nákup valentýnského dárku. Kosmetika, parfémy a knihy dnes již nikoho nezaskočí a vybírat něco opravdu zajímavého pro muže je dost složité. Proč? Protože když se žena partnera zeptá, co by si přál, odpověď zpravidla zní: „Já nic nepotřebuji.“ Pokud chceš někoho doopravdy mile a originálně zaskočit, mám pro tebe tip, který se ti bude stoprocentně líbit!

Dárek, který to řekne za tebe

Jsou nepřehlédnutelné, často kolem nich chodíme či jezdíme každý den a většinou jsou reklamou na nějaký produkt. Co takhle z nich ale udělat reklamu na tvou lásku? Řeč je o billboardech! I ty máš nyní možnost darovat billboard a udělat tak někomu, na kom ti záleží, opravdu radost. Romantické gesto, které bylo dříve vidět pouze ve filmech, je realitou i u nás v České republice. A jak na to?

Na webu www.darujbillboard.cz najdeš veškeré potřebné informace. Billboard můžeš darovat z lásky, k výročí, k svátku, nebo prostě jen tak pro radost. Na základě tvého zadání vznikne originální a nepřehlédnutelný dárek. Místo výlepu si můžeš vybrat kdekoli po celé ČR a tvůj vzkaz zůstane na místě po dobu jednoho měsíce. To je dostatečně dlouhá doba, aby si ho všimla nejen obdarované osoba, ale také okolí. Máš tak možnost hlasitě vykřičet do světa, co cítíš!

Tip pro tvůj originální návrh

Možná už nyní přemýšlíš nad tím, co by na takovém billboardu od tebe mělo být. Já jednoznačně doporučuji vsadit na humor a jasné sdělení. O grafické zpracování se již postará šikovný tým z www.darujbillboard.cz, který zajistí, aby billboard zaujal na první pohled. Co takhle nějaký vtipný rým? Nebo něco, o čem víš, že milovanou osobu vždy jednoznačně rozesměje? Kreativitě se meze nekladou. Vhodným místem umístění billboardu je například cesta do práce či okolí bydliště.

Tentokrát opravdu překvapíš

Je to sice trošku bláznivé, ale je to originální! Neboj se někomu darovat billboard, takový dárek je totiž trefou do černého a důkazem toho, že ti na obdarovaném či obdarované skutečně záleží. Dárek pochopitelně nemusíš darovat sama, domluvit se můžeš s rodinou, s přáteli… o to zajímavější může celý vzkaz být. Objednání je velmi jednoduché, tak daruj billboard a udělej někomu radost! Pouze je dobré zbytečně neváhat a ozvat se předem. Výroba a realizace přeci jen chvilku trvá. Tak co, jdeš do toho?

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.