Kultura a společnost

Chceš se milovat? Tak zhasni světlo

Mindráky z vlastního těla, ostych a obava, že se mu nebudeš líbit, to jsou nejčastější příčiny, proč se chceme milovat po tmě, ale klukům se to rozhodně nelíbí.

Každá čtvrtá dívka

Miluju sex, ale nedokážu se pořadně odvázat, když je světlo. Pořád musím myslet na to, že mám sem tam někde špíček, ošklivé znaménko, či celulitidu. Co když ho tím odradím a pak už mě nebude chtít? Tak s takovým problémem se podle statistik potýká každá čtvrtá dívka. A proto se raději uchylují k sexu po tmě. Pak si teprve milování užijí naplno a bez ostychu. Mužům se to ale moc nelíbí, naopak potřebují vidět tvé krásné tělo i drobnými nedostatky, které se jim právě líbí a vzrušují je.

Každá čtvrtá dívka se chce milovat pouze po tmě.

Máme dvě děti, ale ještě jsem neviděl svoji ženu nahou

Trochu absurdní a možná i přikrášlený příběh mi vyprávěl jeden kamarád, ale i tak mě to fakt pobavilo. Po pár vypitých skleničkách se mi svěřil, že ještě neviděl svoji ženu nahou. „Vždyť máte dvě děti proboha, jak jste je tedy udělali?“ Vyjelo ze mě.

Spíme spolu jedině po tmě

Odpověděl, že spolu spí v noci, když je tma a nesmí svítit ani měsíc do okna. Přitom jeho žena je pohledná, hubená jako výžle a nemá se rozhodně za co stydět. Jen je neuvěřitelně stydlivá. Nikdy ji neviděl ani ve sprše ani v posteli, zná její tělo pouze podle hmatu.

Dlouhé zimní večery

Teď už je mi jasné, proč obě děti počali přes zimu. To je tma skoro pořád.

Jsi na tom podobně?

Pokud jsi na tom zrovna tak, je potřeba s tím něco dělat, vyzkoušej nějakou z našich rad a uvidíš, že když na nástroj svého miláčka pořádně uvidíš, bude to nejen pro něho, ale i pro tebe mnohem intenzivnější prožitek.

Co dělat, když se příliš stydím

1. Světlo přidávej pozvolně

Pokud chceš prolomit ostych a vyzkoušet sex v novém světle, nemusíš hned rozsvítit hlavní osvětlení v místnosti, ani se milovat za denního světla. Začni intimčem, ideální jsou svíčky kolem postele, které vytvoří také romantickou atmosféru. Pokud zjistíš, že je to příjemné můžeš příště přidat na intenzitě osvětlení.

2. Intimní červené světlo

Pokud se obáváš, že se partnerovi nebudou líbit tvoje faldíky, vyzkoušej lehké červené světlo, které prý velice lichotí postavě a opticky tě zeštíhlí. Dále dodá vzrušující a vášnivou náladu.

3. Zapracuj na sebevědomí

Začni si věřit, za všechno může tvoje nízké sebevědomí. Musíš mít ráda své tělo i s jeho nedostatky, zdůrazni přednosti. Nezapomeň, že si tě tvůj kluk vybral, protože se mu líbíš taková, jaká jsi.

4. Pečuj o sebe

Zajdi si ke kadeřnici, na kosmetiku, manikúru, kup si nové sexy prádélko a budeš si připadat krásná a přitažlivá, stud bude ten tam a užiješ si neopakovatelný vášnivý sex.

Pečuj o sebe
Zvyš si sebevědomí a pořiď si sexy prádélko, budeš si připadat neodolatelně.

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

  • Taky jsem se dlouho styděla dělat to za světla, ale ted jsem poznala, že je to úžasné a o hodně jsem přicházela.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.