Kultura a společnost

Buď někdy prostě mrcha!

Hodný holky jsou fajn, ale muži chtějí mrchy. Proč? No, mají to v genech! Buď na chvilku mrcha a uvidíš, jak ti budou muži zobat z ruky!

Jsi hodná holka?

Zkus si malý kvíz. Odpovídej podle pravdy a hned uvidíš, kam patříš!

1. Jsi po hádce vždycky ta, která přijde s prosíkem o usmíření?
2. Stává se, že se při domlouvání schůzky podřizuješ jeho časovým možnostem?
3. Máš pocit, že city projevuješ jen ty a partner se do toho příliš nežene?
4. Prosíš partnera občas o to, aby se k tobě choval s úctou a respektem?
5. Máš pocit viny, když partnera odmítneš? Přemýšlíš pak dlouho o svém rozhodnutí?
6 Musíš víckrát opakovat to, co říkáš, protože máš pocit, že tě partner prostě neposlouchá?

Pokud jsi na většinu otázek odpověděla ANO, pak jsi jasný případ hodný holky. Není potřeba měnit se úplně. Stačí si osvojit pár zásad a partnerovi dojde, že se svět netočí jen kolem něho!

A jaká ta mrcha teda je?

Mrcha nikdy nepřiběhne, když si ON pískne! Nemáš přece celý den jen pro něj. Tvůj čas je drahý!
Mrcha má vždycky nabitý kalendář. Při domlouvání schůzky mu dej najevo, že dnes teda ne! Jdeš přece s kámoškama do kina. (Koho zajímá, že v kině dnes nehrajou.)

Mrcha nikdy neodepisuje na smsku ihned. Zazvonil ti mobil s smskou? Udělej si večeři, nalakuj si nehty! On taky s odepisováním nespěchá. A uvidíš, že jakmile mu od tebe nepřijde smska ihned, bude se zajímat, co se děje. Mrcha je nad věcí! Dlouho ti nezavolal a ty jsi celá zoufalá? Tak až zavolá, nádech, výdech, a naprosto v klidu se s ním bav.

Jako by se nic nedělo!

Mrcha nesedí doma a nečeká! Občas si vyjde ven s kámoškama, skočí si na nehty, do kadeřnictví, zacvičit si. Nesedí doma a nečeká, kdy se partner milostivě ozve.

Mrcha nepíše denně zamilovaná vyznání do smsky! Píšeš krásná a dlouhá vyznání lásky třeba do smsky na dobrou noc a zpátky ti přijde: „Já tebe taky. Dobrou.“ Neplýtvej znaky v SMSce. Jen si počkej a vyznání přijde samo.

Mrcha se přehnaně nesnaží! Řekl ti, že se mu nelíbí tahle sukně, ale ty jsi s ním přesto spokojená, ale raději ji teda nosit nebudeš? Nene, mrcha ji bude nosit dál, protože se jí prostě líbí a tečka!

Mrcha nevisí pořád na telefonu a nesleduje, jestli náhodou nemá zmeškaný hovor! Ať se chvilku strachuje někdo jiný. Hodná holka se zkrátka může přetrhnout! Dává, dává, až se rozdá! Najde ji přesně tam, kde ji naposled „nechal“ a přiběhne vždycky, když si usmyslí. Překope všechny plány, jen aby mu vyhověla, a on pak na ni nemá čas. Hodná holka stojí celý den u plotny, aby měl miláček co papat k večeři. On si zvykne a co je pak, už asi víme všechny. A proto holky, buďme hodní, ale nechme někdy promluvit tu mrchu v nás. Funguje to zaručeně!

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

  • Špatně napsáno. Co ale čekat jiného že? Místo těchto rad si nenechte srát na hlavu. Když s vama přítel vyjeba, vyjebte s ním taky. Toť vše. Pokud se budete chovat jako mrchy, a budete mít hodného kluka, vysere se na vás dřív nebo později. A prosím nezamenovat dominanci se sviňárnama které dělají mrchy….dominance některým klukům vyhovuje, to že jste mrcha žádnému.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.