Kultura a společnost

Blogová fashion mánie

V dnešní době můžeš sledovat díky internetu na co si vzpomeneš. Za poslední rok se u nás rozmohl trend různých fashion blogů, nebo-li stránenk nadaných českých a slovenských módních nadšenců. Dennodenně si můžeš prohlížet outfitové nebo inspirativní fotky, videa nebo Do It Yourself (udělej si sám) návody. Díky fashion blogu můžeš světu ukázat svůj postoj k módě. V tomto článku se ti pokusím představit to nejlepší z českého a slovenského fashion rybníčku, rozhodně tu je co nabídnout.

Pauline

Tahle výrazná blondýnka připomínající rovnou hustou ofinou Lady Gaga se nebojí svoje okolí šokovat. Svůj blog http://diamondandunicorn.blogspot.com založila teprve nedávno, ale je natolik inspirativní, že si velmi rychle získala přes 200 pravidelných čtenářů a návštěvnost několika stovek lidí denně.

Veronika

Další slovenka je Veronika, která si na blogu říká „véčko“. Její blog http://svartsvanur.blogspot.com je plný inspirace, předělávek a Do It Yourself nápadů. Tenhle blog doporučuji kreativně nadaným slečnám, každá si tu přijde na své.

%CODE1%

Becca

Představuji vám poslední slovenský fashion blog. Vlastní ho Becca a najdete ho na této adrese: http://styleofbecca.blogspot.com. Becca není v blogovém světě žádným nováčkem, je to ostřílená bloggerka, která ví co jí sluší a ví jak zaujmout.

Nika

Teď zabloudíme do českých vod. Nika už je tady hodně známou bloggerkou a určitě je chyba neznat její blog Pleasure Seeker. Tahle mladá paní už nepatří mezí náctileté slečny a může se pyšnit krásnou a stylovou dcerou Lili, takže pokud tě nezaujme samotná Nika, což rozhodně pochybuji, tak si tě tahle roztomilá holčička získá svýma kukadlama.

Beáta

Tento fashion pikantní blog vede rozverná studentka Beáta. Její články jsou plné fotek a co hlavně – neskutečně vtipného textu! Za těch pár měsíců co bloguje se díky blogu také podívala do Showroomu H&M (místnost řetězce H&M kam se dostanou pouze VIP lidé) a určitě o ní ještě někde uslyšíme. Určitě klikni na její blog http://fashionpicanteria.blogspot.com.

Ejvi

„Nejde o to co, ale jakým způsobem věci nosíte.“ Touhle pravdivou větou od Rachel Zoe se řídí i Ejvi a určitě na ní něco bude. Jeden kousek oblečení si může obléct několik stovek dívek a po každé to bude vypadat jinak. Ejvi je také jedna z mála bloggerek, která přispívá na svůj blog každodenně, takže se můžeš na její outfity těšit každý den na této adrese: http://ejvifreedom.blogspot.com.

Doufám, že jsem vybrala pro tebe ty správné a pokud ne, určitě neváhej sdělit svůj tip do komentáře pod tento článek.

25 komentářů

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.