Kultura a společnost

5 věcí, které určitě nevíš o Taylor Swift

O Taylor Swift víme, že je skvělá zpěvačka a patří mezi nejvíce vydělávající celebrity, kterým ještě nebylo třicet. Co o ní určitě ale nevíš?

Plná energie

Ať vydá jakýkoliv singl, vždy je to hit, který milují lidé po celém světě. Je mladá, nadějná a plná energie. Má tolik odpůrců jako obdivovatelů i z řad svých kolegů. Jaké jsou její zajímavosti a vtipná tajemství, o kterých ví málokdo?

1. Jako jedna z mála slavných celebrit se hojně věnuje svým fanouškům a snaží se jim na všech možných sociálních sítích komunikovat a odpovídat na jejich dotazy

2. Jednu ze svých opravdových přítelkyň potkala právě na Twitteru. Jmenuje se Lena Dunham a doteď jsou velkými přítelkyněmi a Lena Taylor pravidelně doprovází na společenské akce.

3. Taylor je velký fanda do seriálů a jeden z jejich nejoblíbenějších jsou Chirurgové, proto také jednu ze svých koček pojmenovala Meredith Grey.

Taylor Swift

4. Razantně popřela, že by její píseň I Knew You Were Trouble byla napsána o Harrym Stylesovi, i když jsou všichni přesvědčeni o opaku.

5. Song You Belong With Me se zakládá na autentickém hovoru, mezi dvěma zamilovanými, který Taylor zaslechla. Takže první verš je založen na reálném příběhu.

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.