Kultura a společnost

4 známky toho, že tvůj princ je fake

Princů na bílém koni je dnes opravdu pomálu. Proto by sis i ty měla být jistá, žes nenaletěla nějakému záporákovi.

Šálení a klam

Ne vždy je všechno tak, jak se zdá. A lidi rozhodně nejsou žádná výjimka. Klam a přetvářka jsou u některých lidí na denním pořádku, a proto by sis měla dávat pozor, abys někoho takového rozeznala, pokud na něj narazíš. A to hlavně v tom případě, pokud jsi zamilovaná a ke všemu nosíš na nose růžové brýle. Svět ale někdy není tak dokonalý, jak vypadá.

Ne každý princ je ten opravdový.
zdroj: corhinnshow.com/all-in-one/

Je to hajzl

Hodně dobré v rozeznání ,,vadných kluků“ jsou kamarádky. Pokud ti od začátku říkají, že jim něco nesedí, nebo že se jim zdá, že je s tvým princem něco v nepořádku, měla bys na chvíli vyplavat na hladinu a překontrolovat si, jestli na tom náhodou něco není. Samozřejmě je možné, že se kamarádka mýlí, ale znáš to, dvakrát měř a jednou řež. Takže na co si dávat pozor?

1. Nespolehlivost

Jistě se každému může stát, že si něco naplánuje, ale pak mu do toho přijde něco nečekaného. Když se tak ale děje neustále a pořád, někde je chyba. Pokud tvůj kluk pořád něco slibuje, ale následně se na tebe vykašle, neměla bys to brát na lehkou váhu. Stejně tak pokud se objevuje pozdě.

Čekání
Neustále na něho čekat nikam nevede.
zdroj: twenty-somethingtravel.com

2. Tajemní přátelé

Někomu trvá déle, než se dokáže jinému úplně otevřít a ukázat mu svůj svět, když ti ale ani po několika měsících nechce představit ani jediného svého kamaráda, už je na tom něco podezřelého. Proč své kamarády před tebou schovává? A neschovává možná tebe před nimi? Pokud se takto chová, měla bys přemýšlet, jestli je opravdu jenom tolik plachý nebo jestli tě nemá jen na oko.

3. Neví, jak funguje mobil

Psát SMSky a volat dnes umí snad každý. Tak proč musíš podobné věci dělat neustále jen ty? Je sice fajn, když kluk není jako stíhačka nebo jako žárlivec, který potřebuje vědět o každém tvém kroku, ale zůstávat v kontaktu je přeci normální. A navíc je kontaktu potřeba k udržení rovnováhy vztahu, protože ten má přeci dvě strany.

 Mobil
Nepíše a nepíše.
zdroj: telegraph.co.uk

4. Pan uzavřený

Po nějaké době, kdy vztah už není plný vzrušení a očekávání, je potřeba, aby fungovalo nějaké to zázemí. Není potřeba, aby ti kluk říkal o každém svém uprdnutí, ale nějaký ten základ a znalost jeden druhého je přeci potřeba pro to, aby se vytvořil nějaký ten pevnější vztah.

Uzavřený
Schovává se do své krabice? Zjisti proč.
zdroj: bossymoksie.wordpress.com

Závěr

Pozoruješ na svém klukovi nějaké podobné známky v chování? Pak by ses měla zamyslet, jestli váš vztah není jen jednosměrný a zda-li o něho vlastně tvůj přítel stojí. Protože pro pevný vztah jsou přeci potřeba dva.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.