Kámasútra

Mocná bohyně

Něžná a pomalá poloha z Kámasútry, během které si jako samotná bohyně můžeš sama určovat, jako moc chceš svého miláčka cítit, jak moc ho chceš dráždit a jak moc ho chceš provokovat pohledem na tvoje pohupující se poprsí. Určeno pro starší 15ti let!

LOVERATOR

Chceš-li navíc svého milého trošku potrápit, můžeš měnit hloubku pohupování, stejně jako jeho tempo. Pokud chceš, může tě partner lehce obejmout a s rytmickým přirážením pomáhat. Poloha mocná bohyně je hodně intimní, protože si koukáte z tváře do tváře a navíc se právě při této poloze nejvíc ukáže, jak moc jsi v postýlce divoká.

Kámasútra takových poloh neobsahuje zrovna moc, takže určitě neváhej tuto pozici vyzkoušet. Čím víc se v rytmu vášně prohneš, tím víc ucítíš partnerův penis tlačit na tvůj bod G. Pokud ti chce miláček navíc věnovat nějakou dávku extra pozornosti, může ti líbat prsa, cucat bradavky nebo třeba i masírovat prstem klitoris, který je při této poloze velmi lehce dostupný. Možná bych ještě měla podotknout, že tato Kámasútra poloha nabízí mužům abnormálně zajímavý výhled, pokud si tedy rozumíme!

[flowplayer src=https://www.kamoska.cz/video/01_mocna_bohyne.flv, width=570, height=416]

Štítky

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

  • Tak jsem si to tady odpoledne přečetla, přibližně před hoďkou s přítelem zkusila a musím říct – WOW :-D. Těším se na další videjka, zatím fakt žhavý zbožíčko

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.