Bydlení

Vybavení pro vaši terasu? Zařiďte si pohodlné posezení i teplo

Plánujete venkovní posezení, nebo už máte terasu a chystáte se ji zútulnit? Základem je samozřejmě vždy komfortní posezení, které si zajistíme už výběrem správného zahradního nábytku. Není to ale pouze nábytek, je potřeba, aby posezení nebylo tvrdé a sedělo se nám zde opravdu příjemně. Samo o sobě však posezení nestačí, protože u nás je po značnou část roku také poměrně chladněji. Hodí se vám na terase proto také topidlo. Pojďme se v našem článku podívat na to, jak si můžete udělat život na terase příjemnější.

Molitanové desky na míru

Pokud jste si vybrali zahradní nábytek, nebo už jej zkrátka máte koupený, můžete chtít zajistit si měkké posezení. Pokud do zahradního nábytku použijete sedáky a opěráky, které jsou vyrobeny z molitanu, tak to znamená nejen vyšší komfort, ale také vám nebude tolik zima, protože takové měkké posezení více zahřeje. Ideální jsou k tomu komfortní molitan desky, které si můžete zakoupit na míru podle vašeho nábytku. Jednoduše si spočítáte, jaké množství takového molitanu budete potřebovat na výrobu dalších sedáků a případně také opěráků. Tady platí, že si můžete vybírat:

  • Různé rozměry
  • Různou tuhost a tloušťku

Prodejny s čalounickými potřebami vám tak dodají materiál, který můžete následně upravit podle svých představ. Můžete na něj také vyrobit potahy, případně si látku rovněž nakoupit na internetu společně s molitanovými deskami. Dnešní molitanové desky se vyrábí z vysoce kvalitních materiálů, které se používají i do matrací na spaní. Záleží vždy jen na tom, jaký typ materiálu si vyberete.

Pro chladnější dny

Jak jsme zmiňovali v úvodu, posezení ale není vše. Chladnější dny nás totiž dokáží z příjemného posezení na terase rychle vyhnat. Nemusí tomu tak ale být. V takových dnech oceníte topidla, kterými si můžete na terase přitopit. Ideální na to jsou třeba Infračervená topidla, která okamžitě produkují příjemné sálavé teplo.

Zdroj obrázku:
Adisa / Shutterstock.com

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.