Bydlení

Hliníková střecha PREFA pro bezpečné a spokojené bydlení

Snad každá žena si přeje domov s milujícím manželem a dětmi. Pokud je to i váš případ, důležitým milníkem ve vašich životech je bydlení odpovídající potřebám všech členů rodiny. S partnerem se tak časem pustíte do budování rodinného hnízda a nezřídka do stavby domu. I vy můžete výraznou měrou přispět ke konečné podobě domu. Bezpečným místem se pro vás stane dům osazený hliníkovou střechou!

Hliníkovou střechu neponičí mrazy ani vichřice

Kdo by se nechtěl doma cítit bezpečně a nepřemýšlet nad tím, zda mu vichřice neodnese střechu nad hlavou nebo jestli ji neponičí mrazy a intenzivní sluneční záření? Jestliže položíte na novostavbu nebo rekonstruovaný dům hliníkovou střešní krytinu, nemusíte se ničeho z toho bát. Podělte se s partnerem o tajemství, o kterém právě teď čtete: informujte ho o hliníkové střeše, která má dlouhou životnost i v náročných klimatických podmínkách.

I majitelé alpských chat vědí, že hliníková střecha je nejlepší

Klasické střechy jsou lepené nebo probíjené vruty. Společnost PREFA vymyslela montážní systém založený na složení a sešroubování. Díky tomu získá střecha požadované vlastnosti. Výrobce hliníkových střešních krytin PREFA deklaruje, že střecha vydrží v oblastech s větrem o rychlosti do 235 km/h. Z toho důvodu si ji oblíbili majitelé chat a penzionů v Alpách. Hliníková střecha je navíc pěkná na pohled a užijí si ji i generace po vás.

Na střechu PREFA dostanete 40letou záruku

Výrobce PREFA dává na hliníkovou střešní krytinu záruku neuvěřitelných 40 let. Pod tuto střechu nezatéká, je barevně stálá a oproti tradičním střechám má desetinu váhy. Společnost PREFA dokáže hliníkovou střechou osadit jakýkoliv objekt včetně historických staveb. Třeba zrovna rekonstruujete roubenku, statek nebo dům složitého tvaru a takový typ střechy by se vám mohl hodit. Vybírat můžete z mnoha barev a vyšperkovat tak svůj dům k dokonalosti.

S hliníkovou střechou nad hlavou budete mít klidný spánek

Užijte si pohody domova během zimní plískanice nebo letní bouřky. Klid vám přinese hliníková střecha, která v průběhu času nerezaví, neboť hliník vytváří ochrannou oxidovou vrstvu. Unese i velké množství sněhu a nezlomí se. Povrch střešních dílců je natřen ochranným lakem, který je elastický a odolní vůči teplotním změnám. Svému partnerovi také povězte, že střechu zakoupíte i s okapy, solárním zařízením, protipovodňovou ochranou a fasádou.

Jak jste se mohli přesvědčit, hliníková střecha PREFA má samé výhody. A když k tomu připočteme, že je šetrná k životnímu prostředí a snadno s ní zrealizujete vikýře, střešní výlezy a další architektonické prvky, stává se PREFA jedničkou mezi konkurencí. Přidejte se mezi spokojené zákazníky i vy!

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.