Máš doma mazlíčka a před každými prázdninami či dovolenou řešíš otázku, kdo se ti o něj postará, zatímco budeš pryč? Kamarádky odjíždí taky a nikdo jiný není ochotný se o tvého mazlíčka postarat?

Chtělo by to najít někoho spolehlivého, kdo by se tvému mazlíčkovi věnoval celý den, udělal si čas na hraní i mazlení. Přestaň hledat a kontaktuj firmu Petland. Tvůj mazlíček se tam bude mít jako na dovolené.

Co Petland mazlíčkům nabízí?

Firma na hlídání mazlíčků Petland se profesionálním hlídáním a péčí o zvířata zabývá již dva roky. Nabízí celoroční ubytování zvířat v domácím prostředí s individuální péčí. Žádné kotce pro pejsky a kočičky v tomto zvířecím hotelu nenajdeš.

Hlídání pejsků
Hlídání není jen o krmení, ale také o lásce a mazlení.

Právě naopak, zvířata se mohou i proběhnout na zahradě. V hotelu je možné hlídání hlodavců, králíčků, papoušků, plazů a exotických zvířat. Jestli máš doma kočičku, která změny prostředí špatně snáší, a na prázdniny vyrážíš i s rodiči, nech kočku doma, firma Petland za ní může docházet k tobě domů.

Hotel však nabízí i možnost venčení psů. Tuto službu můžeš využít, pokud musíš pejska nechávat samotného doma po dobu, než se vrátíš ze školy a tvoje rodiče z práce. Jestli tvému pejskovi, kočičce, králíčkovi nebo fretce schází nějaká hračka, může si ji tvůj mazlíček odnést přímo z hotelu.

Co všechno mazlíčkovi do hotelu zabalit?

Pejskovi zabal krmení, náhubek a očkovací průkaz. Kočička bude potřebovat krmení, očkovací průkaz a záchůdek. Určitě přibal ještě nějakou oblíbenou hračku, deku nebo prostě něco, co voní domovem. Nezapomeň taky na léky, pokud tvé zvířátko nějaké musí brát. Drobná zvířata nepotřebují vůbec nic. Klece s veškerým vybavením, podestýlku i různé druhy krmení hotel poskytne.

Zebřičky
Zamilované zebřičky měly v Petlandu tu nejlepší péči.

Nejneobvyklejší zvířecí zákazníci

Zajímá tě, o jaké nejzajímavější zvíře firma dosud pečovala? Byl to například leguán Cecil dlouhý metr a půl, páreček vakoveverek létavých, chovatelská stanice se čtyřiceti morčaty, další s osmdesáti potkany, dvěma kočkami a akváriem plným vodních živočichů a chovatelská stanice s dvanácti ježky. Neobvyklé bylo jistě i obstarání statku se čtyřmi koňmi, stádem ovcí, devíti psy a s ohromným množstvím králíků, morčat a činčil.

Skinny
Skinny patřil ke spokojeným návštěvníkům zvířecího hotelu.

Jak postupovat, když máš o hlídání mazlíčků zájem?

Podívej se na stránky www.hlidanimazlicku.cz, kde se dočteš nejen informace o hlídání mazlíčků, ale i o tom, jak jednotlivá zvířata chovat. Hlídání zarezervuj po telefonu nebo e-mailu. Na společném setkání bude podepsána smlouva se všemi společně dohodnutými podmínkami.

Šneček
Aneta z firmy Petland se starala také o afrického šneka Achatina achatina.

V průběhu tvých prázdnin budeš dostávat SMS s informacemi o tom, jak se tvému mazlíčkovi vede. Přijdou ti dokonce i fotky tvého miláčka, aby se ti tolik nestýskalo. Pokud službu využiješ opakovaně, čeká na tebe i sleva na hlídání.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Zachumlaná ve stylovém oblečení

Pokud hledáš stylovou bundu či kabát na zimu, koukni na týdenní slevy značkového oblečení.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář