Sice se to jenom tak říká, ale i kdyby snad opravdu nějakou tu blešku měl, v těchto snových pelíšcích by si na ni ani nevzpomněl. Podívej se, čím můžeš svého miláčka obdarovat.

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Aby i tvůj pes měl dobrou noc, ať ho blechy štípou celou noc

Čas vánoční a dárky

Blíží se Vánoce, čas, kdy obdarováváme svoje nejmilejší. A pokud i ty jsi milovnice pejsků, jistě na seznamu dárků, které musíš nakoupit, figuruje i tvůj hafan. Čím ale takového hafíka nejvíc potěšíš? Největší radost by měl jistě z nějakého buřta nebo kostičky, ale přiznejme si, že to jsou věci, které mu moc dlouho nevydrží. Během jednoho večera se po kostičkách zapráší a jemu z Vánoc nezůstane nic. Co takhle mu místo toho darovat sladký spánek pro další roky a kouknout na psí pelíšky? Protože v novém pelíšku se mu jistě bude usínat jedna báseň. Podívej se na možnosti, které ohledně psích pelíšků jsou v dnešní době k dispozici.

1. Ten pravý pelíšek

Nejzákladnější variantou jsou samozřejmě klasické a levné pelíšky. Jakmile se do svého nového pelíšku pejsek zavrtá, už nikdy nebude chtít spát nikde jinde. Dnes je nespočet různých tvarů a barev, ze kterých až oči přecházejí, tudíž by neměl být problém vybrat ten pravý. Samozřejmě nesmíme také zapomenout pohlídat si velikost, abys svému labradorovi necpala pelech velikosti talíře. Tím bys mu asi moc velkou radost neudělala.
Levný pelíšek

2. Matrace nejsou jenom pro lidi

V případě opravdu velkého hafana je lepší vsadit na matrace pro psy, na kterou mu dáš například deku, aby se mohl pěkně zachumlat. Díky prostornému polštáři ho nebude nic omezovat, a on se bude moci příjemně rozvalit, jak jen se mu zlíbí. Výhodou těchto matrací je, že jsou voděodolné, takže se nemusíš obávat, že by ho tvůj postarší pejsek nebo naopak neposlušné štěňátko, poničilo. A pokud by přeci jen došlo k nějaké nehodě, obal se dá z matrace lehce sundat a samostatně vyprat. Nespornou výhodou také je, že se k matraci dá dokoupit a přidělat mantinel, který z ní udělá opravdový psí pelech snů.

Růžová matrace pro psí princeznu

3. Pro zimomřivé pejsky

Stejně jako ty se v noci ráda zachumláš pod peřinu, což je příjemné obzvláště v chladných dnech, i tvůj pejsek se rád do něčeho zavrtá. Tím pravým pro něj jsou psí deky, které se snadno udržují a dají se využít hned k několika účelům. Pokud bydlíš v bytě a nemáš místo, abys mohla pejskovi pořídit pelíšek nebo matraci, jednoduše mu přehoď přes křeslo nebo na sedačku deku a hned bude mít svoje místo na spaní a zároveň nic nezničí. Kromě toho se deka dá vzít s sebou na výlet nebo na dovolenou, takže pejsek bude stále mít pocit domova, ať už bude kdekoliv. A pro cestování v létě se potom skvěle hodí chladící deky, které tvého pejska uchrání nepříjemnostem spjatým s prahnoucím sluníčkem.

Psí deka poskytne ideální místo pro odpočinek

Daruj radost pod stromeček

Jak vidíš, možností existuje hned několik, takže pokud už pejska máš, nebo víš o někom, kdo chce nějaké to štěňátka darovat pod stromeček, můžeš také přispět svou trochou do mlýna. Kdyby ses chtěla inspirovat i v dalších potřebách pro zvířátka, podívej se na stránky internetového obchodu Můj mazlík.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • http://profi-chovatel.cz/ Ivo Schovanec

    Široká nabídka produktů pro domácí mazlíčky, včetně morčátek, za nízké ceny na webu:

    profi-chovatel.cz