Někteří pejsci se dostanou do útulku v opravdu zuboženém stavu, ale i tak se jim povede díky péči lidí opět dostat do formy a najít šťastný domov. Tady je 6 úžasných proměn.

avatar

Zuzana Nápravníková
Ráda sleduje trendy a novinky ze světa ženské krásy.

Předem bych chtěla VAROVAT, že některé fotky nejsou moc hezké na pohled, ale myslím si, že by byla chyba je neukázat. Díky za pochopení. Zdrojem všech fotografií je americký útulek Paaws Antigua.

1. Ptáče

Ptáče

Tento vystrašený chudáček absolutně nedůvěřoval lidem, ale po nějaké chvilce v útulku se dal pořádně dohromady, začal lidem zase důvěřovat a fotka níže ho ukazuje pár dní před tím, než našel nový domov.

Ptáče

2. Cedr

Cedr

Cedr byl pojmenovaným po golfovém hřišti, na kterém ho našli v opravdu děsném stavu. Měl velmi malé šance na přežití, ale pokud se podíváš na fotku níže, uvidíš, že nakonec je z něj veselá psí kopa.

Cedr

3. Kafe

Kafe

Kafe se do útulku dostal v katastrofickém stavu a veselého psa bys v něm hledala jen těžko. Stačil ale necelý měsíc na to, aby se dal do kupy a hledal si nového pánička, který ho bude milovat.

Kafe

4. Sumo

Sumo

Sumo byl přivázaný k plotu na velmi krátkém řetězu a bylo na něm vidět, že trpěl. Lidská péče a láska z něj ale udělala veselého psa plného naděje na šťastný život po boku hodného páníčka.

Sumo

5. Shelle

Shelle

Shelle nebyla schopná pořádného pohybu a vyhladovělá se potulovala kolem letiště. Už jen po dvou týdnech je z ní čiperná holčička vyhlížející lásku v nějaké veselé rodině.

Shelle

6. Skinny

Skinny

Skinny byl nalezený na začátku tohoto roku a už jen z fotky poznáš, že pěkně dlouho nejedl. Stačilo ale pár měsíců a ze Skinnyho je pořádný pašák vrtící ocáskem.

Skinny

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář