Nejnovější příspěvky v této sekci

Jak vybrat to správné škrabadlo pro vašeho kočičího miláčka?

Kočky přinášejí svým majitelům mnoho radosti, ale občas také plnou náruč starostí. Mezi nejméně milé překvapení patří poškrábaný nábytek. Jenže, kočku škrábat neodnaučíte, je to její přirozený instinkt, který pomáhá označkovat teritorium i udržovat drápky ve správné velikosti. Řešením této svízelné situace, v případě, že nemáte možnost pouštět kočku ven, je pořízení škrabadla. Jaké škrabadlo je ale vhodné právě pro vaši kočku? Poradíme vám, na co se při výběru zaměřit.

akvaset

Pokud jste se po důkladné úvaze rozhodli, že si pořídíte akvárium, je třeba si načíst několik základních informací. Zde jsou.

Pamlsky pro koně: Mrkev je v pořádku, na čokoládu zapomeňte!

Všichni rádi mlsáme a koně v tomto směru nejsou výjimkou. Důležité ovšem je to s mlsáním nepřehánět. Musíte hlavně vědět, čím koně potěšíte, když ho chcete odměnit. A jestli s pamlsky budete zacházet obezřetně, to už je samozřejmě na vás chovatelích.

ROZHOVOR: Nadační fond LoveDogs pro psy, děti a budoucnost bez útulků

Odpovědnost člověka za životní prostředí a zvířata je velmi zajímavé téma, a proto jsme se rozhodli přinést zajímavý rozhovor s Lenkou Love a Blankou Karhanovou. Zastupují nadační fond LoveDogs pro psy, děti a budoucnost bez útulků.

Záleží ti opravdu na zdraví tvého mazlíčka? Začni s péčí u kvalitního krmiva!

Běhá ti doma pes, kočka, nebo třeba roztomilý křeček? Projev mu lásku tak, že ho budeš krmit tím nejlepším. Tento článek ti pomůže s výběrem a vysvětlí ti, proč je kvalitní krmivo tak důležité.

Trendy oblečky pro vašeho psa

Známe to všechny, sledujeme aktuální módní trendy, slevy a různé blogerky. Pokud chcete být letošní podzim opravdu in, nezapomeňte ani na styling svého mazlíčka. Svetr, bundy, mikiny s kapucí či snad boty? Se svým čtyřnohým kamarádem můžete ladit a zároveň ho uchránit před zimou a deštěm.

Krysy chytřejší než Mistr Tříska ti ukážou, jaké umí triky

Chovat doma místo pejska krysu? A vlastně proč ne, toto video ti ukáže, že umí být velmi inteligentní a skvělý mazlíček.

Akvaristika jako perfektní koníček i v 21. století!

Že je dnes akvaristika „mimo“? Vůbec ne! Pořízením akvária a jeho obyvatel totiž získáš nejen nové společníky do domácnosti, ale také velmi zajímavý estetický prvek…

Co můžeš očekávat od milovníka psů?

Právě sis našla kluka, který naprosto zbožňuje psy? Tak to by ses měla připravit na to, co tě s takovým pejskomilem nejspíš čeká.

Akvarium

Pokud toužíš po domácím mazlíčkovi, a z nějakého důvodu to není možné, ideální řešení představují rybičky. Akvaristika stále patří mezi oblíbené koníčky a rozhodně má něco do sebe.

To nejmenší a nejroztomilejší rande na světě

Nejen lidé si užívají Valentýna! Důkazem budiž roztomilé video, díky kterému zavítáš na křečkovou oslavu lásky.

9 psích plemen, která určitě neznáš

Vlčák, bernardýn, jezevčík,… Člověk už si myslí, že je zná všechno a ono chyba lávky. Podívej se na rasy, které jen tak někde nepotkáš.

Sleduj reakci kluka, který dostal pod stromeček pejska

Pejska si pod stromeček přeje mnoho lidí a někdy to bohužel i špatně dopadá. Věřím, že Billy se přeci jen o svůj nový dáreček bude hezky starat.

Měl být utracen, ale dnes může běhat... díky 3D tisku

Pes jménem Derby se narodil s deformací v obou předních končetinách, kvůli které nemůže chodit. Původní majitelé byli rozhodnuti nechat ho utratit. To se ale naštěstí nestalo!