Tea One stánky přichází do ČR

Tea One stánky přichází do ČR

Vždycky ráda ochutnávám novinky, které se objeví na českém trhu. Mohou to být sušenky, zmrzlina či klidně nějaký drink. Při poslední návštěvě jedné vietnamské tržnice v Praze – Libuši jsem narazila na nový stánek, který nabízí obrovskou dobrotu v podobě bubble tea. Že tento kultovní nápoj neznáš? Česky se nazývá perlivý mléčný čaj, vznikl v 80. letech 20. století na Tchaj-wanu a připravuje se z čaje a mléka. Rychle se rozšířil do celého světa a nyní ho v podobě stánků Tea One najdeš i v ČR, konkrétně v pražské Sapě a v Brně na ulici Nádražní 4. Dle mého názoru bude počet stánků růst raketovým tempem a další z nich se objeví ve větších městech po celé ČR. Tea One nabízí ohromné množství příchutí a želé kuliček z tapioku, které se do čaje přidávají. Já zbožňuji green milk tea a kuličky s příchutí mého oblíbeného liči. Nápoj se pije brčkem, které je mnohem tlustší než to klasické, aby v něm kuličky neuvízly. Pokud budeš mít cestu kolem, doporučuji bubble tea určitě ochutnat. Je to o poznání zdravější a chutnější nápoj než nějaký shake z rychlého občerstvení.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • http://www.bubblybubble.cz Bubbly Bubble

  Nejlepší Bubble Tea na Kladně je v Bubbly Bubble. Jsme tu pro Vás v Havířově ulici a v TESCU nebo v Plzni na Palackého. Těšíme se na Vás! Vaše Bubbly Bubble. http://www.bubblybubble.cz.

 • http://www.facebook.com/wejinka.padrtova Veronika Padrtová

  Nejlepší Bubble Tea v Brně dle originální receptury: https://www.facebook.com/bubbleteaelephant nebo taky e-shop http://www.bubbleteacz.cz. Máme spousta příchutí praskacích kuliček sirupů apod…

 • http://facebook.com/HaloTea Halo Bubble Tea

  Ahojte , příďte k nám ve Zlínském kraji http://www.facebook.com/HaloTea

 • http://www.facebook.com/profile.php?id=100003366302514&ref=ts davida

  ahoj v ostravě taky je bubble tea, jmeno je Bubble tea Chevy, http://www.facebook.com/profile.php?id=100003366302514&ref=ts je v Avion Shopping Park v Ostravě.

 • Niki piki

  Ahojky, cauky, mňauky takové bubble tea je super a zahrála jsem si tam naruto. Dávejte si hlavně praskací koule! To bude tak všechno. Pac a pusu, pac a pusu. Niki (křeček 737)

 • Janča

  Ahoj, byla jsem v Bubble tea v Olomouci a je tam vynikající! Jmenuje se to formosa a je to naproti prioru v takové pasážce, rozhodně můžu doporučit ;-) Oproti Praze tam mají mnohem lidovější ceny a obsluhují vás češky

 • majda 007

  Cauky lidi. Mam zpravu, ze v prosinci se bude otvirat dalsi bubble tea bar na Vaclavaku v Praze ;)

 • Bětka

  Ahoj lidi! Chci jen dodat, že v Praze v nákupním centru Galerie Harfa už jsem Bubble tea ochutnala na začátku zaří, ten čaj byl fakt skvělý!!! Bavila jsem se s obsluhou a měli by mít stánek napevno právě na Harfě. Teď jsem si je našla na facebooku, jmenuje se to Tapi tea, otevřít by znovu měli nějak v listopadu, či co… To se těším! Tady je ten jejich facebook:
  http://www.facebook.com/pages/Tapi-tea-Bubble-tea-Praha/272426819454681?sk=wall

 • http://www.facebook.com/snacktogo michaela

  Ahojky jen chci informovat, že se otevřel nový bubble tea bar v Olomouci. FORMOSA bubble tea bar je první český bubble tea bar, není frenčízovaný avšak máme certifikat na bubble tea primo z Taiwanu. Planujeme dalsi rozsireni po CR, muzete se tesit :-)
  http://www.facebook.com/snacktogo

 • magda

  ahoj holky kdybyste hledali tak v čr existuje eshop na zenzu.cz prodávají mé oblíbené bubbletea:)