(foto: Juan Jose Alvarez Gomez)

(foto: Juan Jose Alvarez Gomez)

Velmi dlouhou se spekulovalo o tom, která celebrita se stane novou tváří italské luxusní značky Gucci. Během akce Paris Fashion Week byla zveřejněna informace, že u Gucciho si vybrali rovnou monackou princeznu. V reklamních kampaních nyní bude figurovat Charlotte Casiraghi (25). Jedná se o dceru Caroline, která nedávno prohrála soud s německou justicí kvůli uveřejnění soukromých fotek v bulvárním magazínu. Gucci si vybral Charlotte kvůli její přírodní kráse, vždyť je to také vnučka samotné Grace Kelly. Mladičká princezna bude v kampani Gucci následovat jména jako Evan Rachel Wood a Natasha Poly. Charlotte nyní bydlí v Londýně, kde pracuje pro noviny, ale podle všeho jí čeká hodně zajímavá “brigáda”.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Kámoška.cz

    Pokud jde o titul, z formálního hlediska je princeznou její matka Caroline, nicméně právě samotná Charlotte je médii princeznou často nazývána poměrně z pochopitelných důvodů. Když může být Caroline princeznou pro CBS News, může být princeznou i tady na webu – guči neguči :-) . Díky za pochopení.

  • Hmmm

    Určitě o této dívce hodně víš viď? Nechápu, proč píšeš takový články, když ani nevíš že Charlotte tiul princezny nemá. Hlavně, že jde o Gucci….