Miley Cyrus

Miley Cyrus

V poslední době Miley Cyrus prošla změnou, tedy alespoň se týká jejích vlasů. Nejdříve své vlasy pouze zkrátila a obarvila na blond. To veskrze přineslo mnoho pozitivních ohlasů. Ovšem Miley Cyrus zašla ještě dál a nechala si své vlasy ostříhat takzvaně na kluka. Fotky svého účesu nadšeně vložila na svůj Twitter a očekávala pochvaly ze strany fanoušků. Těch se ale moc nedočkala. Naopak mnoha fanouškům se tato změna příliš nelíbí. Podle nich jí daleko víc slušel střih, který vlastnila před tak výraznou proměnou. Miley je ale ze svého nového účesu nadšená a chlubí se s ním na každém kroku. Jak sama řekla, nikdy v životě se takhle skvěle necítila. Zároveň fanouškům, kteří radost z jejího nového účesu nesdílí, vzkázala, že pokud nedokážou k jejímu novému účesu říct něco pěkného, tak ať raději mlčí. Miley ale rozhodně není jediná, kdo postoupil takhle radikální změnu. Na blond se přebarvil i oblíbený Adam Lambert. Většina fanoušků s ním – stejně jako v případě Miley – radost ze změny vlasů nesdílí.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Marylin

  Má to dokonalé:) Chápu že je s tím spokojená protože s takovýmhle účesem je i méně práce a já sama to vím:) Pokud se vám to nelíbí tak je to vaše mínus. pořád je krásná a bude.:)

 • http://neni nikiska

  Miley tedka neni vubec hezka je normalne hnusna reknu to na rovinu!!!!!! Miley sklamala jsi me moc!!!!!! Jsi skareda mela jsem te rada kdyz jsi vypadala jinak tak jako Miley co jsi to ze sebe udelala!!!! :( Jsi skareda a nevim co te to napadlo!!!!!!!!!!!!! :( :( :( :( Radsi nos tu paruu Hanny Montany!!!!!!!!!!!!!!!! Jsi proste hnusna,skareda,a nevim co dal!!!!!!!!!!!!!!! :( :( :( Takze Miley pamatuj sklamala jsi me a ne jen me i jine tvoje fanousky!!!!!!!!! Jsi skareda!!!!!!!!!!!!! Je mi to lito!!!! :( ;( ;( Cekala jsem vic!!!!!

 • anička

  hnus vubec ji to nesluší i já vypadam líp

 • katka

  hnus vypadala líp i já jsem hezčí

 • kajča

  nechápu! miley byla od mých 10. let můj vzor . jak ze sebe mohla udělat tuhle hípísáckou hrůzu?!? je to smrtelná škoda! od tebe bych čekala víc, Miley.