(foto: Petr Pelucha)

(foto: Petr Pelucha)

Česká Miss 2010 Jitka Válková již více než dva roky randí s fitness trenérem Mirkem Ciprou. Přesto před oltář předstoupila s někým jiným. Nejednalo se ovšem o skutečnou svatbu, ale o zahájení originální soutěže SOUBOJ NEVĚST. Jitka tak prožila svoji generálku před opravdovou svatbou, kterou ale neplánuje dříve než za deset let. Moderace svatebního veselí se ujala moderátorka Evropy 2 Iva Vavřínová, do role ženicha se vžil zpěvák Norbert Peticzky a k poslechu hrál při slavnostní hostině Rubín quartet. Všichni přítomní si pochutnali na tradiční šunkové rolce, knedlíčkové polévce a svíčkové. Při krájení dortu a rozdávání výslužky se Jitka přiznala, že vstávala ve čtyři hodiny ráno a pekla buchty. Sama je ale nejí.

Svatební finalistky

Přihlášené nevěsty se mezi sebou utkají v originálních soutěžích na slavnostním galavečeru, který se bude konat 19. května 2012 v Hotelu Praha. Na tomto večeru vybere porota, ve které usedne například Olga Menzelová, Dana Morávková či Vlaďka Erbová, 10 finalistek, které vyhrají spoustu zajímavých cen, například svatbu na klíč od agentury VIP SVATBA, svatební cestu do pětihvězdičkového hotelu Constance Lemuria na Seychelech, osobního trenéra v HOLMES PLACE , svatební šaty ze salonu NUANCE a další ceny.

Pro dobrou věc

Na webových stránkách www.soubojnevest.cz budou po slavnostním galavečeru vyvěšeny medailonky deseti finalistek. Hlasovat pro svou favoritku můžete pomocí SMS zpráv. Díky zaslání hlasu můžete nejen splnit sen některé z finalistek a přispět na nadační konto Rakovina Věc veřejná, ale jeden z hlasujících vyhraje, stejně jako vítězka, zájezd na exotické Seychely. „Vybrané peníze poputují na výzkum protinádorových léčiv v laboratoři experimentální medicíny v Olomouci, která se specializuje na léčbu dětí,“ uvedla tisková mluvčí nadace Martina Husková.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář