AloisNebel.com

Výpravčí Alois Nebel

Premiéře filmu Alois Nebel, který je natočen formou rotoskopie (speciální technologie překreslující obraz), předcházelo velké množství obav a očekávání. Bude se jednat o české Sin City? Najde si takový film českého diváka? Snímek právě běží v kinech a první ohlasy na tento celovečerní film, jenž je adaptací úspěšné stejnojmenné komiksové trilogie, jsou konečně venku. Sama jsem film ještě neviděla, nicméně už nyní jsem přesvědčená o tom, že nabídne skvělý vizuální zážitek a na české prostředí opravdu zajímavě ponurou atmosféru. A co o filmu říkají ti, kteří ho už viděli? Vybrala jsem několik reakcí z Twitteru. Trošku mě mrzí, že se mi nepovedlo najít ženský pohled na věc, ale moc českých slečen a žen na Twitteru zrovna není, nebo se možná stydí :-) .

Michal Berg: “Alois Nebel byl studený, pomalý a ostrý, přesně takový jako jsem čekal že bude. Krásný film.”

Trpish: “Filmový Alois Nebel chce tak moc být jiným českým filmem světových parametrů, ale ustrnul na půli cesty.”

maestrosill: “Alois Nebel – super – doporučuju! Jen těch 60mega za rotoskopii se mi zdá v době tohoto software (za 400USD) moc.”

panKaplan: “Chtěl bych napsat, jak se mi líbil Alois Nebel, ale já to nevím. Spousta “ale” a spousta otázek. Ale určitě na to jděte, ale…”

mVacha: “Silná atmosféra a velmi zajímavá animace. Jen příběh je, pokud neznáte komix, takový slabší.”

Ivan Berka: “Doporučuju zajít do kina na film Alois Nebel. Dobrej.”

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář