Dokonalý úsměv je originální dárek!

Dokonalý úsměv je originální dárek!

Hledáš tip na dárek a nebo nevíš, o co si říct letos k Vánocům? Mám pro tebe tip. Zkus něco originálního a nech si doslova vykouzlit úsměv na rtech! Vánoční voucher na bělení zubů nebo stále oblíbenější keramické fasety bude letos to pravé pod stromečkem. Krásně bílé zuby a zářivý úsměv jsou v dnešní době snem každé z nás. Chrup je naší vizitkou a nehezké, křivé nebo žluté zuby dokáží hodně pokazit celkový vzhled člověka. Stále oblíbenější je proto i darování poukázek na stomatologické ošetření. Jednou z klinik, kde ti nadělí krásný úsměv a sebevědomí, je i nové Dentální centrum Podkovka v pražském Podolí. Podkovka si letos pro příznivce dokonalého vzhledu připravila opravdu pestré portfolio poukázek. Nejoblíbenější jsou vouchery na bělení zubů, které tu provádějí bezbolestnou a bezpečnou metodou za použití látky karbamid peroxidu. Bělení touto látkou prokazatelně nemá žádný negativní vliv na sklovinu. Voucher na běloskvoucí chrup z Podkovky stojí 3900,- Kč. Dalším dárkem, který udělá pod stromečkem radost, může být poukázka na stále oblíbenější keramické fasety. Tyhle tenké keramické skořápky dokáží zakrýt veškeré nedokonalosti, především na předních zubech. Už žádné mezery mezi zuby nebo nevzhledné plomby! Procedura je jednoduchá a zcela bezbolestná.

Dentální klinika Podkovka nabízí kromě kvalitního a profesionální stomatologického ošetření také služby zubní hygienistky. I dentální hygienu můžeš letos věnovat darem a to již od 490,- Kč. Základem krásných a zdravých zubů je totiž vždy správná péče. Všechny uvedené vánoční poukázky jsou k dostání na recepci dentálního centra Podkovka.

Kompletní informace o poskytovaných službách nalezneš na stránkách kliniky www.podkovka.cz nebo na telefonním čísle +420 725 094 931. Stomatologové z Podkovky jsou k dispozici od pondělí do pátku od 8.00 do 20.00 na adrese Na Podkovce 270/4, Praha 4.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář