Nejnovější příspěvky v této sekci

Sexy značková obuv k tobě nyní přijde zdarma

Vyber si a ušetři za dopravu
Vyhlížíš sexy obuv pro nadcházející sezónu plnou plesů a dalších večírků, ale stále marně? Vybrat si na netu značkovou obuv za férovou cenu je nyní opravdu snadné, navíc když internetový obchod Sexyobuv.

Schwarzkopf Elite Model Look 2012 zná své vítězky

foto: Schwarzkopf Elite Model Look
Vítězkami finále prestižní soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2012 se staly Češka Adéla Martynková a Slovenka Silvia Jagošová. Obě vítězky pojedou na světové finále této prestižní soutěže v prosinci do Číny.

Nejlépe oblékanou ženou roku 2012 je Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow
Herečka Gwyneth Paltrow je podle magazínu People nejlépe oblékanou ženou roku 2012. Hodnocení módních kritiků vyzdvihuje v první řadě její eleganci a skutečnost, že Gwyneth se nesnaží bezhlavě následovat každý módní trend.

Ektor & DJ Wich otvírají ústav pro nápravu rozmazlených žen

Ektor & DJ Wich přináší po videoklipu Loket z vokna další oficiální video, tentokrát ke skladbě Number 1. Skladba se objeví na očekávaném albu Tetris. Originální videoklip si bere do parády všechny rozmazlené holčičky, které se neumí chovat.

Jak probíhala svatba Ryana Reynoldse a super drbny?

Ryan Reynolds a Blake Lively
Právě včera proběhla svatba herce Ryana Reynoldse s Blake Lively, kterou můžeš znát ze seriálu Gossip Gir (česky Super Drbna).

Louboutin vyhrál soud o červené podrážky

Červené podrážky Louboutin
Červené podrážky jednoznačně charakterizují luxusní boty Louboutin již od roku 1991, a proto americký soud rozhodl o tom, že si je francouzský návrhář může konečně chránit zákonem.

Krabicové víno nyní jako módní doplněk pro ženy

Krabicové víno samo o sobě vyvolává docela negativní asociace, což si uvědomují i samotní výrobci. Edice vín Vernissage se rozhodla zlepšit “krabicákům” reputaci a přichází s novým obalem, jenž věrně imituje luxusní kabelku pro ženy.

Bude takhle doopravdy vypadat nový iPhone 5?

Jaký bude iPhone 5? (foto:sinocet.com)
Nový iPhone bude oficiálně představen již 12. září, ale už nyní mají různé servery poměrně jasnou představu o tom, jak by měl iPhone 5 vypadat.

Will.i.am a společnost Coca-Cola vytvořili značku Ekocycle

EKOCYCLE
Hudební umělec a producent Will.i.

Parfém od Lady Gaga vtrhnul do sítí Sephora!

LADY GAGA FAME
Dlouho očekávaný parfém od Lady Gaga je k mání konečně i v Česku a k dostání je exkluzivně v parfumériích Sephora. Lady Gaga překvapila v každém směru a utvořila svůj první parfém naprosto jedinečným.

ČISTYCHOV přichází stylově s kubánským videoklipem

ČISTYCHOV vydává právě nyní slíbený videoklip ke skladbě “Diário De Um MC” v zahraniční spolupráci s Corte Cir. Tento úvodní singl z alba Sin Limite si rozhodně nenech ujít, protože kromě chytlavé hudby na tebe čeká také exotické prostředí Kuby.

JW Anderson kolekce pro Topshop bude již brzy venku

Jonathan Anderson
Britský módní návrhář Jonathan Anderson (narozen v Irsku) ohlásil spolupráci s Topshop již v červnu a nyní je venku konečně termín, kdy se výsledky jejich společného úsilí objeví na pultech. Unikátní kolekce bude k dispozici již 14.

Zoufalá manželka si otvírá steakhouse pro ženy

Eva Longoria otvírá steakhouse
Herečka Eva Longoria, kterou můžeš znát ze sitcomu Zoufalé manželky, je čerstvou majitelkou speciální steakhouse restaurace v Las Vegas.

Zpěvačka Lana del Rey je novou tváří podzimní kampaně H&M

Lana del Rey pro H&M
Dlouho se spekulovalo o tom, zda úspěšná zpěvačka Lana del Rey bude hlavní tváří podzimní kampaně značky H&M. Nyní už je potvrzené, že tomu tak skutečně bude.