Běháš pro radost, protože tě baví se hýbat, protože tvoje kamarádka potřebuje parťačku, nebo proto, že chceš sama zapracovat na své fyzické kondici? Ať už máš důvod jakýkoli, můžeš tvým výběhům dodat jiný zajímavý rozměr, když se rozhodneš sledovat svůj výkon pomocí sporttesteru.

avatar

Lenka Válková
Miluju basket a všechny další sporty.

Zpestři si běhání chytrým sporttesterem

Šikovný pomocník

Ačkoli se najde skupina běžců, kteří běhají výhradně jen bez kontroly, většina sporttester ráda využívá alespoň na některé ze svých tréninků. Šikovný pomocník tě může motivovat k častějšímu běhání, nebo lepšímu výkonu. Zásadou číslo jedna přitom stále zůstává neviset slepě na displeji hodinek, ale i nadále vnímat tvoje tělo a pocity.

Rekreačním běžcům sporttester dává možnost poměrně jednoduše zjistit, jak jejich organismus funguje. Sledováním tepové frekvence ti sporttester pomůže udržet si vhodnou intenzitu běhu, trénovat mnohem efektivněji, zvládnout běžet o něco déle, anebo doběhnout v pohodě a s úsměvem na rtech. Záleží jen na tobě, jak budeš chtít monitoring využít.

Koučink a zábava v reálném čase

Stejně jako ostatní technologie i sporttestery se vyvíjejí úžasnou rychlostí. Pokud si představuješ nepřiměřeně těžké hodinky na ruce a škrtící hrudní pás, budeš příjemně překvapená velmi elegantním řešením, které si pro svoje výběhy oblíbila i Taťána Kuchařová. Populární modelka se při tréninku obejde bez hrudního pásu, jenž dost často tlačí nebo sjíždí na zpoceném těle, a tep si měří pomocí luxusních hodinek na zápěstí.

Jejím pomocníkem je adidas miCoach Smart Run, který byl uveden na trh v listopadu 2013. Hodinky však umí mnohem více než jen monitorovat tepovou frekvenci. Vůbec poprvé mohou běžci díky jedněm hodinkám sledovat také čas, svou trasu a vzdálenost pomocí GPS, výdej energie, poslouchat oblíbenou hudbu a dostávat koučink v reálném čase přes vizuální zprávy.

Zpestři si běhání chytrým sporttesterem

Jednoduché ovládání na dotykovém displeji zajišťuje nerušený běh a ty tak můžete vytěžit opravdu maximum z každého tréninku. Hodinky ti umožní běžet podle plánů sestavených elitními trenéry, ukážou ti pomocí barev, zda máš přidat či zpomalit, nebo ti na displeji promítnou posilovací či protahovací cvičení, abys nezanedbala tolik opomíjený strečink.

Kde koupit?

Hodinky jsou speciálně vyvinuty pro běžecký trénink. Nebude tě rušit množství nepotřebných informací a údaje navíc snadno přečteš i za běhu. Baterie miCoach Smart Run v režimu Coaching s hudbou vydrží až 4 hodiny a v režimu Marathon zvládne až 8 hodin. Na nahrání hudby máš navíc prostor až 3GB, takže se při běhání můžeš opravdu dobře bavit.

Chytrý sporttester adidas miCoach Smart Run koupíš v adidas Stores, dále také ve specializované běžecké prodejně adidas Running (Running Mall, Františka Křížka 11, Praha 7 – Holešovice), ve vybraných značkových prodejnách adidas, ve vybraných multibrandových prodejnách, ve vybraných prodejnách běžeckých specialistů a také na www.adidas.cz/shop.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář