Existuje spousta diet a metod, které ti mohou zajistit štíhlou linii. Některé z nich jsou dobré a zdravé, jiné jsou spíše synonymem pro jo-jo efekt a na organismus příliš dobře nepůsobí. Přesto se dá nalézt spousta možností, které ti účinně a trvale pomohou zhubnout. Jednou takovou možností je kupříkladu úspěšná a zdravá metoda nazývající se ájurvéda.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Existuje spousta diet a metod, které ti mohou zajistit štíhlou linii. Některé z nich jsou dobré a zdravé, jiné jsou spíše synonymem pro jo-jo efekt a na organismus příliš dobře nepůsobí. Přesto se dá nalézt spousta možností, které ti účinně a trvale pomohou zhubnout. Jednou takovou možností je kupříkladu úspěšná a zdravá metoda nazývající se ájurvéda. Že jsi nikdy tenhle pojem neslyšela a nevíš, oč se jedná? Pak si přečti článek, který tě seznámí s hubnutím podle ájurvédy.

Získej vysněnou postavu s ájurvédou

Ájurvéda je v podstatě věda o životě

Všestranně pozitivní ájurvéda

Ájurvéda je v podstatě věda o životě, která patří k nejstaršímu léčebnému systému na světě. Jejím hlavním cílem je podporovat zdraví člověka pomocí pozitivního myšlení, zdravého životního stylu, vyvážené stravy i nalezení celkové rovnováhy. Klade důraz na soulad s přírodou a individualitu člověka. V žádném případě se tedy neuchyluje ke škatulkování. Každý člověk je jiný, tudíž je nutný i odlišný přístup. A právě tenhle postoj je cílem úspěchu, kterého ájurvéda v mnoha směrech dosahuje. Ájurvéda má pro tělo i organismus blahodárné účinky a díky tomu si dokáže hravě poradit i s hubnutím, které je díky ní zdravé a bezpečné. Navíc se nemusíš ani bát, že by tě ájurvéda jakkoli omezovala. Cílem ájurvédy totiž není striktní omezování, které vede ke stresu. Naopak jejím záměrem je, abys alespoň část doporučení přijala do svého života a zajistila si tak zdravý i spokojený život.

Jak hubnutí s ajurvédou funguje?

Nejlepší volbou je pochopitelně kurz hubnutí podle ájurvédy. Takový kurz by měl nejprve začínat ájurvédskou typologií. Z ní totiž lze mnoho vyčíst a určit, co bude pro tebe vhodné či nevhodné. V dalším kroku zjistíš potřebné informace, které tě dovedou za vysněnou postavou. Zjistíš, jaké potraviny i cvičení jsou pro tebe vhodné, jaké naopak ne a kromě toho získáš odpověď na své otázky, jež se týkají tvých předchozích neúspěchů v hubnutí. Během toho všeho si budeš vést svůj deník s obsahem toho, co jsi za den vypila a snědla. Zároveň se bude zaznamenávat tvá váha i míry, které tě budou dál motivovat. Díky tomuto kurzu získáš spoustu informací, které jsi doposud neznala, zatočíš i se svými kily a budeš se cítit naprosto v pohodě i vyrovnaně. A zcela nejlepším krokem pro tebe pak bude, když navštívíš skupinové hubnutí s ájurvédou. Při něm se totiž seznámíš s mnoha fajn lidmi, se kterými se budete vzájemně podporovat, a ihned vám půjde hubnutí líp. Zajímá tě ájurvéda a ráda bys takový kurz hubnutí navštívila? Pak mám pro tebe dobrou zprávu. Slevy Praha ti totiž přináší super slevu na tříměsíční kurz.

Začni s hubnutím už nyní

Chceš něco udělat se svou postavou, konečně se dočkat štíhlé linie a zároveň se vyvarovat jojo-efektu? Pak není nic jednoduššího, než navštívit skupinové hubnutí pomocí ájurvédy. A právě tuto možnost ti nyní nabízí slevy Praha. Za 2 399 Kč (z původních 4 800 Kč) nyní můžeš získat: tříměsíční kurz hubnutí podle ájurvédy – 12 seminářů po 90 minutách, probraní komplexní problematiky stravování i výběr z deseti termínů kurzů, při čemž v jedné skupině bude maximálně pět osob. K tomu zdarma získáš i pulzovou diagnostiku zjišťující tvou ájurvédskou typologii, občerstvení v podobě indického čaje a také 20% slevu na individuální konzultaci či na masáž podle tvého výběru. Kromě toho tě bude čekat i příjemné posezení a záruka viditelného zhubnutí, což je super. Proto neváhej, zahaj kurz hubnutí a začni se těšit na to, až vyrazíš na nákupy, tentokrát ale o několik kilo lehčí.

Získej vysněnou postavu s ájurvédou

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář